• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

YökDil Sınavına Özel Fen Bölümü

YökDil Sınavına Özel Fen Bölümü

YökDil Fen

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı ya da kısaltılmış adı ise YÖK DİL, adayların kendi alanlarında yabancı dil becerilerini belirlemeye yönelik düzenlenen bir yabancı dil sınavı olarak bilinmektedir. Fen bilimleri, Sosyal bilimler ya da sağlık bilimleri gibi alanlarda düzenlenmektedir.

2019 yılından itibaren ÖSYM tarafından düzenlenen bu sınav YDS ve e-YDS sınavlarından tamamen farklıdır. Buradaki farkın ne olduğunu bilmek isteyen adaylar için YÖK Dil; uzmanlık alanlarına yönelik soruların sorulduğu bir yabancı dil sınavıdır. Sınav soru içeriği olarak benzerlik gösterse de kapsadığı konular ve üzerinde durulan alanlar kişilerin uzmanlık alanlarına hitabendir. Ülkemizde İngilizce, Almanca, Arapça ve Fransızca olmak üzere 4 farklı YÖK-Dil yabancı dil yeterlilik sınav türü vardır. Her yıl ilkbahar ve sonbahar aylarında yapılan bu sınavlara yükseköğretim kurumlarında lisansüstü eğitim ya da doçentlik sınavlarına başvurmak isteyen adaylar ile üniversitelerde akademik olarak kendilerini geliştirmek isteyen kişiler katılabilir.

Online YÖK Dil Dersleri Nedir?

YÖK Dil eğitim sınavlara hazırlanan adaylara zamana ve mekâna bağlı kalmadan sadece internet ve akıllı cihazlar ile istedikleri yerden istedikleri zaman erişim sağlayabilecekleri bir kursiyer programıdır.

YÖK Dil sınavlarına hazırlayan online kurs paketlerimizin tamamında adayların ihtiyaç duyacakları sınav alanına yönelik konu anlatımı, soru tipi analizleri, sınav/soru çözme taktikleri, soru çözme stratejileri, çeviri ve kelime öğrenimi gibi her alanda yetkin olacakları bir sınav hazırlığı sunulmaktadır.

Online Fen Bilimleri YÖK Dil Dersleri

Online YÖK Dil sınav alanlarından biri olan Fen Bilimleri sınavına yönelik bir online kurs program paketidir. Kendi içerisinde adayların isteklerine göre canlı katılım ya da video izleme gibi farklı paketleri bulunmaktadır.

Fen bilimleri alanında sınava girmek isteyen bir adayın lisans ve lisansüstü eğitim alanında buna denk düşen bölümlerden eğitim almış olması gereklidir. Örneğin; eğer mimar ya da mühendislik alanlarından lisans ya da lisansüstü bir eğitim almışsanız Fen Bilimleri sınavlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Online YDS- YÖK Dil Kurslarımız

Online YDS ve diğer tüm yabanı dil yeterlilik belgelendirme sınavlarına yönelik kendi içerisinde ayrılmış uzman eğiticiler tarafından verilen online ders paketlerimiz oldukça uygun fiyata kursiyerlere sunulmaktadır.

Online YÖK Dil derslerimize katıldığınız vakit bu dersler dışında herhangi bir başka ders, kaynak ya da sözlük ihtiyacı hissetmezdiniz. Adayların ihtiyaç duydukları tüm detaylar düşünülerek online paketler oluşturulmuştur.

Yabancı dil yeterlilik sınavlarına hazırlandığınız da sınava hazırlanırken ki seviyeniz değil çalışma gayretiniz bizler için önemlidir. Başlangıç seviyesinden olmanız sınav sürecini yönetemeyeceğiniz anlamına gelmez. Dönem içerisinde uzman eğiticilerimiz tarafından kursiyerler için hazırlanan yönergeleri takip ettiğinizde sizlerde başarılı olduğunu görebileceksiniz. Bundan dolayı online derslere katılım, anlamadığınız yerleri hemen hocaya sorma oldukça önemlidir. Online kurslarımızın hiçbirinde seviye aramadan derslerimizi oluşturmakta ve yabancı dil yeterlilikte başlanılması gereken noktadan hareket ederek size ihtiyacınız olan her bilgiyi açık, net ve sade bir şekilde sunmaktayız.

Online YDS Dersleri

Sınavı yakından takip eden uzman ve alanında deneyimli öğretmenlerimiz ile YÖKDİL ve YDS gruplarında değişen sisteme göre dersleri yeniden tasarlamakta ve değişimleri öğrenciler ile an be an paylaşmaktadır. Uzman eğiticilerimizde sınava bizzat girerek soruları anında takip etmekte ve analizlerini sınav sonrası öğrenciler ile paylaşmaktadır.

Kısa, sade ve açık konu anlatımlarının ardından karşınıza çıkabilecek soru çözümleri ile konuyu pekiştirmenizi sağlamaktayız. Teorik olarak konuyu bilmemenin soruları çözmeye yetmediğini herkes bilmektedir. Bundan dolayı derslerimizde uzun teorik gereksiz ders anlatımları yerine kısa ve öz bir şekilde konu anlatıp ardından anlattıklarımızı da sorular üzerinde göstermeye çalışmaktayız.

Kursiyerlerimizin daha hızlı bir şekilde soru çözmelerine ve konuyu farklı açılardan soru üzerinde görmelerini de böylece sağlamaktayız.

Kursiyerler tarafından en çok zorlanan konulardan biri okudukları metni anlayabilmektir.  Sınavların okuma ve anlamaya yönelik sordukları sorular arttıkça bizlerde online eğitimlerimizde okuma ve anlama üzerinde daha fazla durmaktayız. YDS online ile çeviri ve kelime derslerimizde kursiyerlerimizi desteklemekte ve sınavın büyük bölümünü kapsayan okuduğunu anlama sorularında daha hızlı hareket etmenize ve gördüğünüz her metni kolayca anlamanıza fayda sağlayacak soru stratejilerimizi paylaşmaktayız.

YDS eğitim paketleri içerisinde verilen kelime derslerinde ise kelime öğrenirken size kelimelerin yazılı olduğu listeler sunmuyoruz. Kelime öğretimini kursiyer ve alanında uzman hocalarımız derste birlikte yapmakta ve sizleri gereksiz yere sözlük karıştırmaktan kurtarmaktayız. Kelimelerin yaygın kullanımları, collocation (birlikte sıkça kullandıkları grupları), eş ve zıt anlamlarını birlikte sunmaktayız. Anlamlı metinler ile kelime öğretimini desteklemekte ve kelime öğrenimi içerisinde kursiyerlere online uygulamalar da sunmaktayız.

YÖK Dil Eğitim Paketi

YÖK Dil sınavları her yıl soru tipinde ufak değişiklikler olduğu için bizlerde güncel ve tutarlı kaynaklar ile kursiyerlerimizi desteklemekteyiz. Sınav sonrasında güncellenen kaynaklar ile ihtiyaca özel kaynaklar sunmaktayız. Kursiyerlerimizi kitap maliyetinden kurtaran bu kaynakların tamamı kursumuz içerisinde hazırlanmaktadır. YÖK-Dil eğitim paketi ile zaman zaman zor görünen çalışma alanlarını keyifli öğretici alanlara çevirmekteyiz.

YÖK-Dil Fen Bilimleri eğitimi sınava sıfırdan hazırlanmak isteyen adaylar için temel dil bilgisi, kelime ve cümle yapısı yanında YÖK-Dil Fen Bilimleri yanında en güncel soru tipleri, önceki yıllara ait çıkmış soruların çözümü, okuma metinleri, kelime ve diğer tüm soru tiplerini içermektedir.

Online sınav hazırlık gruplarımız henüz sınava girmemiş ya da girip başarısız bir sonuç almış adaylara yönelik olup sıfırdan sınava hazırlayan bir kurs programıdır.

YDS Deneme Sınavı

YDS sınavlarına hazırlarken en önemli detaylardan biri de sınava benzer deneme sınavları ile kendimizi test etmek ve öğrenme eksikliklerimizi gidermektir. Bu açıdan bakıldığında YDS deneme sınavı ile kursiyerlerimizi birebir sınav formatına benzer online denemelere almaktayız. Deneme sorularını öğrenciler ile birlikte çözmekte ve eksiklikleri tespit ederken gerekli destekleri hemen sağlamaktayız. YÖK Dil Fen deneme soruları çözümleri 3 aşamadan oluşmaktadır. Soruların detaylı olarak incelenmesi için hazırlık süreci, soruların detaylı çözümleri ve sınav sonrası değerlendirmeler. Adaylarımızın bu alanda akıllarında soru işareti kalmadan ilerlemelerini sağlamak bizler için oldukça önemlidir.

Online YDS kursu hakkında aklınıza takılan tüm sorular için iletişim kanallarımızı kullanarak aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

YDS kursu İstanbul ile YÖK Dil, YDS ve diğer tüm yabancı dil yeterlilik sınavlarına ihtiyaçlarına özgü ders anlatımları ve soru çözümleri ile hazırlanabilirsiniz.

YDS kursu Ankara ile Fen Bilimleri alanında eksikliğini duyduğunuz tüm dersleri ve konuları açık, sade ve net bir şekilde öğrenebilir sınava hazır bir hale gelebilirsiniz. Bugüne kadar sayısız kursiyerimize başarılı sonuçlar elde etme yolunda yardımcı olan online eğitimlerimiz için hemen bugün gelin kampanyalı paketlerden faydalanın.

Yökdil Sosyal Online Kurs
Yökdil Sosyal Online Kurs

 

YDS ve YÖKDİL Sınav sonuçları için buraya tıklayın

0 responses on "YökDil Sınavına Özel Fen Bölümü"

Leave a Message

Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.
Popüler Kurs
Size özel teklifimiz var
Ağustos Yökdil
Grup Koçluğu
En az 20 puan artır
Özel Whatsapp grubu
Buraya Tıkla
Get Access Now! & Save 50%
Personal Trainer FREE Nutrition Custom Workout App
Get Access Now!