• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

YÖKDİL Kursu

YÖKDİL Nedir?

Yüksek Öğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) adayların fen bilimleri, sosyal bilimler ve sağlık bilimleri gibi kendi alanlarındaki dil becerilerini belirlemek ve seviyelerini ölçmek amacıyla yapılan bir yabancı dil sınavıdır. 

YÖKDİL, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı koordinasyonuyla Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi’nin iş birliği yapması sonucunda düzenlenmekteydi. Ancak sınav, 2019’dan itibaren ÖSYM koordinatörlüğünde gerçekleşmektedir. 

YÖKDİL Kursu

YÖKDİL kursu, adayların uzmanlık alanlarına yönelik İngilizce dil eğitimi almalarını sağlamaktadır. Fen bilimleri, sosyal bilimler ve sağlık bilimleri olmak üzere sınavın her 3 alanında da derslerimiz bulunmaktadır. 

YÖKDİL sonucu, yüksek öğretim kurumlarında lisans üstü eğitim başvuruları yapma aşamasında kullanılmaktadır. Akademik ilerleyiş açısından oldukça mühim bir yere sahip olan YÖKDİL’i en iyi şekilde tamamlamak için, YÖKDİL kursumuzu inceleyebilir ve ücretsiz deneme derslerinden faydalanabilirsiniz. 

Günümüz dünyasının olmazsa olmazlarından biri internettir. İnternetle entegre edilmiş olan ve internetin bulunmadığı ortamlarda bile katılım sağlayabileceğiniz kurs sistemi sayesinde, YÖKDİL sonucunuz akademik kariyerinizin altın vuruşlarından biri olacak. 

Hakan Hoca King YÖKDİL Kursu birebir takip sistemi, çalışan bir gruba dahil olarak rekabet ortamına katılma fırsatı, ücretsiz soru çözüm grubu, akıllı kelime sistemi, birebir koçluk ve kolay iletişim imkânı ile bu alandaki tüm rakiplerinden ayrılarak bir adım öne çıkmaktadır. Hazırlık sürecinde uluslararası bağlantılar kurmanızı sağlayacak alt yapısıyla, iyi bir çevre edinmenize de yardımcı olmaktadır. Ayrıca dil öğrenme sürecinde hemen hemen herkesin karşılaştığı zorluklara, özel olarak hazırlanmış nokta atışı çözümlerle destek olmaktadır. 

YÖKDİL Kursu Nedir? 

YÖKDİL kursu lisans üstü eğitim programlarına kayıt olmak için gerekli olan YÖKDİL’e, yıllarını dil öğrenimine adamış ve işini büyük bir aşkla yapan Hakan Hoca koordinatörlüğünde hazırlanmanızı sağlar. YÖKDİL kursu sayesinde sınav hazırlık sürecinde Hakan Hocayla sürekli iletişim içinde olur ve çalışma programınızı onun koordinatörlüğünde şekillendirmiş olursunuz. 

Hakan Hoca King YÖKDİL kursu, sizin gibi YÖKDİL’e çalışan kişilerle Whatsapp ve Telegram gruplarında bir araya gelmenizi ve bu sayede rekabet ortamına dahil olmanızı sağlar. Ayıca tamamen Hakan Hoca’ya ait bir sistem olan akıllı kelime sistemi sayesinde, dil öğrenme sürecindeki en önemli zorluklardan biri olan kelime ezberleme zorluğu ve kelimeleri unutma problemini daha kolay ve pratik şekilde halledersiniz. 

YÖKDİL kursuna başlamadan önce Hakan Hoca ile bire bir görüşme gerçekleştirirsiniz ve ardından, bizzat Hakan Hoca tarafından dil seviyenizi tespit edecek bir sınava tabi tutulursunuz. Dil seviyeniz tespit edildikten sonra seviyenize ve hedeflerinize uygun bir çalışma programı Hakan Hoca tarafından hazırlanır.  

Sonrasında haftalık olarak programınız kontrol edilir ve çeşitli Quizlerle ne kadar yol aldığınız sürekli olarak takip edilir. Whatsapp ve Telegram gruplarından hemen hemen her gün Quizler yapılır ve öğrencilerin daha fazla motive olması adına, hafta içi yapılan bu Quizlerde en yüksek sonucu alan kişiye haftanın sonunda bir kitap hediye edilir. 

YÖKDİL Kursu Online 

Günümüzde ev, iş, okul derken pek çok kişi zamanla yarışıyor ve çoğu zaman sevdiklerine bile yeterli zamanı ayıramayacak hale geliyor. Durum böyleyken akademik anlamda kariyer yapmak isteyen kişilerin, lisans üstü eğitime kabul almak için mutlak bir şart olan YÖKDİL’e yeteri kadar zaman ayırması, neredeyse imkânsız görünüyor. Online YÖKDİL kursu işte tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. 

YÖKDİL kursu online şekilde tasarlanmış ve haftanın 7 günü 24 saat erişim sağlayabileceğiniz bir formatta kurgulanmıştır. Bu sayede internetin olmadığı noktalarda bile kursa kolayca erişim sağlayabilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden sisteme girerek eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Ayrıca sınav sürecinde sık yaşanan sorunlardan biri olan motivasyon kaybını, minimum seviyede yaşamanız için sürekli olarak koçluk sistemiyle takip edilirsiniz ve gelişiminiz haftalık olarak rapor edilir. Böylece çalışmalarınızın karşılığını ve süreç içerisinde ne kadar yol aldığınızı rahatlıkla takip edebilir ve eksiklerinizi kolayca tespit ederek üzerinde çalışabilirsiniz. 

YÖKDİL Kursu Fiyatları 

Her geçen gün hayat pahalılığının artması her alana olduğu gibi İngilizce kurslarına da yansıdı ve çoğu kurs artık pek çok kişinin erişemeyeceği fiyatlara ulaştı. Hâl böyleyken YÖKDİL kursu fiyatları da arttı. Oldukça uzun bir yolculuk olan akademik kariyerin, ilk adımlarından biri olan YÖKDİL, profesyonel anlamda destek alınması gereken oldukça önemli bir sınavdır. 

Hakan Hoca King olarak bu süreçte sizlerin yanında olmaktan ve kaliteli eğitime en uygun fiyata ulaşmanızı sağlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hakan Hoca YÖKDİL kursu güncel koşullar baz alınarak olabilecek en uygun ücrette hazırlanmıştır. Hakan Hoca YÖKDİL kursu fiyatları ve eğitim programları hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp, Instagram veya Mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

YÖKDİL Uzaktan Eğitim Paketleri 

YÖKDİL Uzaktan Eğitim Paketleri sağlık bilimleri, sosyal bilimler ve fen bilimleri alanlarına özel olacak şekilde ayrı ayrı tasarlanmıştır. Öğrenci kendi alanına ait uzaktan eğitim paketine kaydolduktan sonra Hakan Hoca ile bire bir görüşmekte ve bu görüşme sonrasında bizzat Hakan Hoca tarafından dil seviyesini tespit edecek bir sınava tabi tutulmaktadır. 

Yapılan sınav sonrasında öğrenciye, eksik noktalarının üzerine gitmesini sağlayacak bir çalışma programı Hakan Hoca tarafından hazırlanmakta ve bu noktadan itibaren öğrenci her hafta düzenli olarak takip edilmektedir. Koçluk sistemi sayesinde süreç içerisindeki iniş çıkışlar yakından takip edilmekte ve motivasyon kaybı gibi durumlarda kişinin bir an önce toparlanıp tekrardan düzenli çalışma sistemine geçmesi sağlanmaktadır. 

YÖKDİL Online Eğitim 

YÖKDİL Online Eğitim sistemiyle ömür boyu işinize yarayacak dil yeterliliğine ulaşabilir ve lisans üstü eğitimin en önemli şartlarından biri olan YÖKDİL’i,  oldukça yüksek bir puanla geçebilirsiniz. Hakan Hoca tarafından sunulan YÖKDİL Online Eğitim kişiye özel oluşturulan programı, bire bir takip sistemi ve dil öğrenme incelikleri bilinerek geliştirilmiş özel takip sistemiyle İngilizceye karşı ön yargılarınızı yıkacak ve dil becerilerinizin büyük ölçüde gelişmesini sağlayacak. 

Akıllı kelime sistemi ve sorularınızın anında çözüldüğü soru çözüm gruplarıyla süreç içerisinde Hakan Hoca King ile birlikte çalışmanın ayrıcalığını sonuna kadar yaşayacaksınız. Siz de YÖKDİL’e hazırlanıyorum ve yüz yüze eğitim veren bir kursa gidecek ne zamanım var ne de bütçem diyorsanız vakit kaybetmeden online kurslarımıza kayıt yaptırın. 

Fiyat ve eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.
Ücretsiz
YÖKDİL EĞİTİMİ
Pazar günü +10 Puan
kazanmak için katılın
Ücretsiz katıl tıkla!