• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

YDS Kursu

YDS Kursu, online yds kursu, offline yds kursu eğitimi, yds kursu pdf, yds hazırlık kursu, yds dil kursu, en iyi ds kursu, yds kursu tavsiye eğitim

YDS Kursu

YDS kursu, pek çok kurum ve kuruluşta geçerli olan YDS’yi en güzel sonuçla tamamlamanız için hazırlanmış donanımlı bir programdır. Günümüzde hayatın vazgeçilmez bir parçası olan internetle entegre edilmiş kurs sistemi, yabancı dil eğitiminin yalnızca bir tuş kadar uzağınızda olmasını sağlar. 

Hakan Hoca King YDS kursu birebir takip sistemi, kolay iletişim imkânı ve çalışan bir gruba dahil olarak rekabet duygusuna kapılma fırsatı sunduğu için, bu alandaki tüm rakiplerinden ayrılarak bir adım öne çıkar. Süreç içerisinde uluslararası bağlantılar kurmanızı destekler ve dil öğrenme sürecinde sıkça karşılaşılan sorunları aşmanızı sağlar.  

YDS Kursu Nedir?

YDS kursu, pek çok özel ve kamusal kurumda geçerliliği olan YDS’ye, yıllarını dil öğrenimine adamış ve işini büyük bir tutkuyla yapan Hakan Hoca koordinatörlüğünde hazırlanmanızı sağlar. YDS kursu sayesinde sınav hazırlık sürecinde hem Hakan Hocayla hem de sizler gibi bu sınava hazırlanan diğer rakiplerinizle sürekli iletişim içinde olabilirsiniz.  

YDS kursuna başlamadan önce, Hakan Hoca ile bire bir gerçekleştirdiğiniz bir görüşme doğrultusunda dil yeterlilik seviyeniz belirlenir. Ardından seviyenize ve hedeflerinize uygun bir program hazırlanır. Sonrasında sizin gibi çalışan ve belli bir hedef uğrunda çabalayan insanlarla tanışmanız ve bu kişilerle sürekli irtibatta kalmanız sağlanır. 

Hakan Hoca YDS Kurs sisteminin en önemli parçalarından biri olan, Akıllı Kelime Sistemine dahil edilirsiniz. Bu sistem sayesinde yabancı dil öğrenme sürecinde en sık karşılaşılan problemlerden biri olan kelime ezberleme zorluğu ve kelimeleri unutma problemini profesyonel bir dokunuşla aşmış olursunuz. 

YDS Kursu Online 

Günümüz şartlarında hemen hemen herkes zamanla yarışmakta ve pek çok kişi, gün içinde sevdiklerine hatta bazen kendine bile yeterince özen gösterecek zamanı bulamamaktadır. Hayat yoğunluğu ve koşturmacası içinde dil öğrenmek isteyen pek çok kişi zaman sıkıntısından dolayı dil öğrenimini ertelemektedir. 

YDS Kursu Online şekilde tasarlanmış ve günün her saatinde erişim sağlayabileceğiniz bir formatta kurgulanmıştır. Bu sayede internetiniz olmadığında bile sisteme girebilmekte ve programınızda o gün izlemeniz gerektiği belirtilen dersleri dinleyebilmektesiniz.  

Ayrıca tamamen size özel hazırlanmış olan programa ne kadar uyduğunuz ve çalışmalarınızı nasıl bir disiplinle yönettiğinizle ilgili sıkı şekilde takip edilirsiniz. Bu sayede sınav sürecinde sıkça yaşanan sorunlardan biri olan motivasyon ve çalışma isteği kaybını minimum seviyede yaşarsınız.

YDS Kursu Fiyatları 

Hayat pahalılığının her geçen gün artması, yüz yüze gerçekleşen tüm gelişim kurslarının fiyatlarının artmasına neden olduğu gibi yabancı dil ve YDS kursu fiyatları alanında da artış yaşanmasına neden olmuştur. Ancak online gerçekleştirilen eğitimler, daima piyasaya kıyasen daha uygun fiyatta ve avantajlı konumdadır. 

Hakan Hoca YDS Kursu fiyatları, güncel koşullar baz alınarak olabilecek en uygun ücrette belirlenir. Kurs ücretlerimiz ve eğitim programımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Whatsapp, Instagram veya Mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

YDS Uzaktan Eğitim Paketleri 

YDS uzaktan eğitim paketleri bire bir öğrenci ihtiyacına uygun olacak şekilde hazırlanır. Kayıt sonrasında öğrenci, Hakan Hoca ile bire bir görüşme gerçekleştirir ve bu görüşme esnasında öğrencinin dil seviyesi tespit edilir. Ardından öğrencinin dil seviyesine uygun bir program hazırlanır. 

Hazırlanan program sonrasında öğrenci, kendi gibi YDS’ye hazırlanan rakiplerinin olduğu eğitim grubuna dahil olur ve sınav psikolojisine girmeye başlar. Dahil olduğu bu ortam sayesinde rekabet duygusunu tadar ve sürekli daha ileriye girmek için çalışır. Bu süreçte Hakan Hoca tarafından sürekli takip edilir ve haftalık olarak programı hazırlanır. 

Dil öğrenme sürecinde karşılaşılan en önemli zorluklardan biri öğrenilenleri kısa süre içerisinde unutmaktır. Dil öğrenmek emek ve tekrar gerektiren bir süreçtir. Dil öğreniminin en önemli püf noktası düzenli tekrar yapmak ve mümkün olduğunca dile maruz kalmaktır. 

Hakan Hoca öğrencileri için hazırlamış olduğu YDS programında tekrara büyük önem vermektedir. Geliştirmiş olduğu Akıllı Kelime Sistemiyle, kelimelerin akılda kalıcı olmasını ve sürekli pekiştirilmesini sağlamaktadır. 

YDS Online Eğitim 

YDS Online Eğitim sürecini bir fırsata dönüştürmek istiyorsanız yapabileceğiniz en akıllıca hamle Hakan Hoca King ile çalışmaya karar vermek olacaktır. Hakan Hoca 20 yıllık tecrübesi ve dil öğretmeye olan tutkusuyla öğrencilerinin hedeflerine ulaşması için daima büyük bir özveriyle ilerlemiş ve dil öğrenimi alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek yeni gelişmeleri gerçekleştiren tarafta yer almıştır. 

YDS Online Eğitim sistemiyle öğrencilerini Telegram ve Whatsapp grupları üzerinden bir araya getirmekte ve bu platformlarda iletişimde kalmalarını sağlayarak rekabet duygusunu güçlendirmektedir. Kişiye özel soru çözümleriyle eksiklerinizin üzerine gitmenizi sağlamakta ve eksiklerinizi iyi bilmenize yardımcı olarak bu eksiklikleri öğrenmenizi ve sınava tam donanımlı girmenizi sağlamaktadır. 

YDS Kursu Tavsiye 

YDS Kursu seçimi yapılırken oldukça dikkatli olunmalı ve bu işin piyasası iyice araştırılmalıdır. Uygun fiyatlı olduğu için herhangi bir yüz yüze veya online kuruma öncelik verilmemeli, kurum seçimi yapılırken eğitim kalitesi asla göz ardı edilmemelidir. 

Sırf daha uygun fiyat seçeneği sunduğu için tercih edilen kurumlardan çoğu zaman verim alınamamakta ve harcanan para tamamen boşa gitmektedir. Bu nedenle kurs ve hocanın performansı değerlendirilmeli ve performansa uygun şekilde ücret değerlendirmesi yapılmalıdır. 

Hakan Hoca King YDS Kursu Farkı 

Hakan Hoca şu anda dil öğreniminde sayılı hocalar arasında yer almaktadır ve kendisini bu noktaya taşıyan en büyük dönüm noktalarından biri İngilizce hocasıdır. Kendi öyküsünde de görüldüğü gibi eğitim sürecinde doğru insanlara denk gelmek veya doğru insanları tercih etmek hayati derecede önem taşıyan büyük bir hamledir. 

Hakan Hoca tüm çalışmalarında öğrencilerinin çıkarlarını en üst seviyede tutmuştur. Bu bağlamda eğitim paketlerine daima bire bir soru çözümlerini ve öğrencilerin birbirleriyle sürekli iletişimde kalmalarını sağlayacak grupları dahil etmiştir. Bu sayede öğrencilerinin dil alanında her anlamda yetkinlik kazanmasına, yeni bağlantılar kurmasına yardımcı olmuş ve pek çok öğrencisini hedefine ulaştırmıştır. 

Hakan Hoca King ile çalışmak ve YDS’den istediğiniz başarıyı elde etmek için sizlerde iletişim kanallarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Neden YDS?

Türkiye’deki akademisyen ve akademisyen adaylarının, kamu ve özel sektörde çalışanlarının İngilizce seviyesini belirlemek amacıyla ÖSYM tarafından yapılır.

YDS’de En Yüksek Puan

YDS Sınavında hedeflenen en yüksek puanı almanın en etkili yollarından biri sınava hakim olmaktır. Sınavı ne kadar iyi tanırsak o kadar iyi sonuçlara gideriz.

YDS Hazırlık Eğitimi

Online YDS Hazırlık sürecinde tüm tecrübe ve birikimimiz ile sizlere en iyi YDS eğitimini sunmak için buradayız. YDS eğitimi, Online YDS kursu, Online YDS hazırlığı arayışı içindeki adaylar için HAKAN HOCA KING tarafından hazırlanmış eğitimleri inceleyiniz.

Sadece eğitim odaklı ilerleyen müfredat sistemimiz YDS yabancı dil sınavına hazırlık yapmak isteyen ve hedeflediği puan doğrultusuyla ilerleyen öğrencilere soru çözümleri ve ek kaynaklar sunarak yds yökdil sınav süreçlerinde soru tiplerine aşina olmalarını sağlıyor. İstediğiniz puan doğrultusunlar oluşturulan YDS hazırlık kurslarımız ilk olarak öğrencilerin yabancı dil sınavlarından tam not almalarınızı ve hedefledikleri puanı almalarına yardımcı olmak için özenle hazırlanıyor. Tüm öğrencilere geçmiş soru tiplerini çözmelerini ve müfredata sadık gitmelerini tavsiye ederim.

 

Yabancı Dil Seviye Tespit sınavı olan YDS’de iyi bir puan almak istiyor olabilirsiniz. Bunun için akademik dil eğitimi almanıza yardımcı olacak kurs merkezlerine başvurabilirsiniz. Online YDS kursu sayesinde günün belirli saatlerinde uzman hocalar eşliğinde dil eğitim hizmetlerinden yararlanma şansına sahip olursunuz. ÖSYM tarafından hazırlanan sınava işin profesyonellerinin vereceği destekle daha iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Üstelik eğitimlere online kanallar aracılığı ile katılım yaparak keyifli bir şekilde YDS konu anlatım, test çözümü ve denemelere katılma yapabilirsiniz.

Dil anlamında kendinizi daha iyi şekilde geliştirmeniz için Online YDS kursu almanın çok büyük avantajları bulunmaktadır. Kursa katılımlarınızı dilediğiniz her yerden sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Sıfırdan bile başlamak isteyenlere özel seviyelerde bir dil kurs hizmetleri sunulur. Bu sayede ev konforunda artık YDS eğitimlerine katılarak sınava daha iyi şekilde hazırlanma şansına sahip olabilirsiniz. Sınavda yüksek bir puan almak isteyenlere yönelik olarak kaliteli, kesintisiz ve sorunsuz bir hizmet sunmaya başlanır.

YDS Hazırlanmak İçin Ne Yapmalı?

YDS’de iyi bir puan yakalamak için planlı programlı şekilde hareket etmeniz önemlidir. Çünkü hem sıfırdan başlayarak kendinizi geliştirme şansına sahip olur hem de son ana bırakmamış olursunuz. Sınavdaki istenen puana erişmeniz için birtakım izlemeniz gereken yollar bulunmaktadır. YDS hazırlanmak için ne yapmalı? konusu da sınava katılım yapacak olan adaylar için bakıldığı zaman son derece önem arz eden konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü sınava sistemli bir şekilde hazırlanmadığı zaman ne yazık ki istenen puanın alınması konusunda birtakım sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacak. Online yds kursu aracılığı ile artık eksik olan yanlarınızı daha çabuk şekilde kapatabilirsiniz. Aynı zamanda sınava daha  şekilde konsantre olmanız açısından çok büyük bir kolaylık sağlayacak olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum sınav anındaki yaptığınız netlerin yükselmesini sağlamaya neden olacak.

 

Kendi Seviyenize Uygun Gramer Kaynak Bulun

YDS hazırlığı yapacak olanların dikkat etmesi gereken konulardan biri de kendi seviyenize uygun bir gramer kaynak bulmanızdır. Böylelikle hangi seviyedeyseniz ona göre çalışma planınızı kurmuş ve eksikliklerinizi de kolayca tamamlamış olursunuz.

 

İnternetten Yabancı Kelimeler Okumak

Kelime haznenizi mutlaka geniş tutmalısınız. Bu yüzden dolayı internetten sürekli olarak yabancı kelimeler okuduğunuz zaman bir süre yabancı kelimelere karşı aşina olmaya başlayacaksınız. Böylelikle duyduğunuz zaman bile yadırgamayacak ve pratik şekilde dili çözmeye başlamış olacaksınız. Özellikle YDS de en çok çıkan kelimeler üzerine yoğunlaşarak pratik yapmanız sizin açınızdan daha da iyi olacaktır. Bu sayede yabancı dil bilginizi daha da iyi şekilde ilerletme şansına sahip olmaya başlayacaksınız.

YDS Denemeleri Çözün

Sınava kendinizi iyi şekilde hazırlamak istiyorsanız o zaman daha önce YDS de çıkan sorulara göz atabilirsiniz. YDS denemeleri çözerek yabancı dil kelimeler ile ilgili olarak daha iyi bir bilgi sahibi olabilirsiniz. YDS denemeleri sayesinde test çözümü sırasında hızlanmaya başlayacaksınız. Sorularda artık pratiklik yaparak sınav anında daha çok hızlanmaya başlayabilirsiniz.

Online Dil Kursu Alın

YDS’de başarıyı hedefleyenler eksikliklerini kapatmak ve kendisini daha da iyi şekilde geliştirmek amacıyla online YDS kursu almalıdır. Profesyonel kişilerden alacağınız üst düzey eğitimler sonucunda dil seviyenizin daha da iyi şekilde ilerletilmesini sağlamaya başlamış olursunuz. Online dil kursları sayesinde artık ileri bir seviye atlamanız mümkün olur. En önemlisi de daha fazla hızlanmanız konusunda çok büyük bir artılar sunacak olduğunu söylememiz gerekir. Online YDS kursu sayesinde artık kendinizi daha hızlı şekilde geliştirerek yüksek bir netler çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Online yds kursu alacak olan adaylarında iyi bir şekilde kurs yerini araştırması gerekir. Çünkü dil eğitim hizmeti veren her ne kadar pek çok kuruluş olsa da burada önem arz eden konulardan biri kaliteli bir şekilde hizmet veren adreslerden destek almanız gerektiğidir. Çünkü böyle bir yola başvurduğunuz zaman doğal olarak dil konusunda daha fazla ilerleme şansına sahip olur ve netlerinizi arttırma başarısına sahip olursunuz. 

Neden Hakan Hoca King Eğitim?

Hakan Hoca King eğitim sayesinde artık sınavda yüksek bir puan elde edebilirsiniz. Akademik yükselme isteyen adayların hayallerine sorunsuz şekilde ulaşması için profesyonel eğitmen kadrosuyla destek verir.

*Sınavda taktikler vererek soru çözme hızınızı arttırır

*Ezber değil, anlamaya yönelik bir eğitim verir

*Daha hızlı soru çözme ve netlerinizi yükseltmenizde yardımcıdır

*7/24 takıldığınız sorularda iletişime geçerek yardım alabilirsiniz

*Özel soru çözümü ve denemelerle YDS’de başarı sağlama garantisi

*Önemli edatlar, çıkmış sorular üzerine yoğunlaşarak kaliteli bir ders eğitim hizmet verir

 

Kısaca hedeflediğiniz her şeyi artık kolayca bularak yararlanma şansına sahip omaya başlayacaksınız. Yüksek kalite standartlarında bir eğitim hizmetlerinden yararlanmak isteyenler artık vakit kaybı yapmadan Hakan Hoca King derslerinin yolunu tutarak başarıya doğrudan ulaşma şansına sahip oluyor.

 

YDS adayları sınavda yüksek net yaparak iyi bir puan almak ister. Normal şartlarda bunu tek başına yapmaları biraz zor bir durum olabiliyor. Bu nedenle iyi bir hocadan dil konusunda profesyonel bir eğitim alma ihtiyacı ortaya çıkar. Hakan Hoca King sayesinde artık eksikliklerinizi daha seri şekilde kapatabilmeniz mümkündür. Hatta şimdiye kadar sınava girecek olan öğrenciler aldıkları derslerden sonra sınavda ne kadar başarılı olduklarını gözlemleme şansına sahip olmuştur.

 

YDS Evden Çalışılır Mı?

 

YDS sınavına hazırlanacak olanlar evden de çalışabilir. Tabi bunun için dikkatli olmanızı gerektirecek bazı önemli detaylar bulunur. Nedir bu önemli detaylar diyenler için online YDS kursu almanızdır. Günümüzde artık teknoloji hızla ilerlemiş olduğundan dolayı artık her yerden artık özel eğitim programlarına erişim yapıldığını söyleyebiliriz. Üstelik ev konforunda bile sorunsuz bir şekilde YDS sınavına hazırlanmanız mümkündür. Düzenli disiplinli ve günde ne kadar çalışacak olduğunuzu iyi şekilde ayarladığınız zaman YDS sınavından başarılı olmama gibi bir durum söz konusu değildir. YDS sınavda başarılı olmanın en temel kuralından biri disiplini sağlamaktır. Normal şartlarda kendi başınıza sınavdan iyi bir puan alınması zordur. Bu nedenle Online yds kursu alarakta eksikliklerinizin kolayca giderilmesini sağlamaya başlayabilirsiniz.

 

 

YDS İçin Kaç Ay Gerekli?

 

YDS için kaç ay gerekli olduğu sizin kendi performansınıza bağlı bir durumdur. Kimi kişiler için YDS’e de alt zemini varsa daha kısa süreli şekilde hazırlanabilirken kimisi için daha uzun aralıklarla çalışma ihtiyacı olabilir. Fakat YDS için ideal çalışma sürecinin ne kadar olması gerektiğini söylememiz gerekirse en az 6-8 ay arasında bir hazırlık süreci mutlaka olması gerekmektedir. YDS için ne kadar zamanlarınızı daha geniş tutarsanız o kadar çok eksikliklerinizi giderme şansına sahip olabilirsiniz. Sistemli bir şekilde YDS çalışmaya başlarsanız o zaman 6 ay bile sınava hazırlanmak açısından yeterli bir süre olacağını söyleyebiliriz. Üstelik düzenli bir çalışma sonrasında sınavdan iyi bir puan alma şansına bile sahip olursunuz.

 

YDS Sınavına Kaç Kez Girilebilir?

 

YDS sınavına katılım ile ilgili olarak yeni bir karar alınmamıştır. Bu nedenden dolayıdır ki YDS sınavına girecek olan adayların sınava giriş için hiçbir şekilde sınırlaması yoktur. YDS sınavına istediği kadar girebilme hakkı bulunur. Bu sayede sınava bir defa girmiş ve başarılı olamamış olsanız bile önünüzde yeniden sınava girmeniz için bir hak tanınmış olacak. Sınırsız bir şekilde sınava katılma hakkının sunulmasından dolayı adaylarda artık rahatlıkla yeniden kendilerini deneme şansına sahip oluyor.

 

Yökdil Örnek Ders Videosu

 

Kursu Satın Alanlar

YDS Kursu Ücreti Ne Kadar?

 

Online YDS kursu alarak sınava daha iyi şekilde hazırlanma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik YDS kurslarının en güzel yanlarından biri de her seviyeden başlatılmasıdır. İster sıfırdan isterseniz de hangi seviyedeyseniz oradan başlatılmasını sağlayabilirsiniz. YDS katılımı yapacak olan adaylar için alacakları eğitim hizmetleri için ne kadar ödeme yapacakları da şüphesiz merak edilen konulardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Fakat ekonomik fiyatlı bir çözümler sayesinde bütçenize uygun bir dil eğitimlerinden en iyi şekilde yararlanma fırsatına sahip olmaya başlayabilirsiniz.

 

Bizimle İletişime Geçin

 

  YDS 75 Puan Kaç Net?

  YDS’de 75 puan alabilmeniz için 60 doğru yapmanız gerekmektedir.

   

  YDS 70 Net Kaç Puan?

   

  YDS 70 net yaptığınız zaman 85-90 puan alabilirsiniz.

   

  YDS’den 90 Alabilmek İçin Kaç Kelime Bilmek Gerekir?

   

  YDS’den 90 almanız için kelime bilginiz çok fazla olması gerekir. 5000-6000 arası bir yabancı kelime bilgisine sahip olmanız gerekir. 

  Yabancı Dil Bilgisi Sınavı olarak açabileceğimiz YDS kavramı, ÖSYM tarafından her yıl ilkbahar ve sonbahar aylarında yapılan bir yabancı dil seviye belirleme sınavıdır. YDS ülkemizde zor bir sınav olarak görülürken aslında etkili ve verimli ders çalışma metotları ile aslında çok rahat istenilen seviyelerde puan alınabilen bir sınavdır. Bugün ülkemizin dört bir tarafında bu sınava hazırlanmak isteyen binlerce kişi bulunmaktadır. Ancak bu insanların pek çoğu aktif olarak ya okula devam etmek ya da bir iş hayatı bulunmaktadır. Kursiyerlerin bu ihtiyaçları düşünüldüğünde gelişen teknolojiyi faydalı bir şekilde kullanmak isteyen YDS kursu İstanbul, online eğitim seçenekleri ile sınava hazırlanan adaylara yardımcı olmaktadır.

  Online YDS Kursu Normal Bir Kurs ile Aynı mıdır?

  Daha önce normal bir kursa kaydolmuş ancak hayatın yoğun akışı içerisinde derslere devam edememiş birçok aday online eğitimler sayesinde istedikleri puanları alabilmektedir. Bu açıdan incelediğimizde eğer aktif bir çalışma ya da okul hayatınız bulunuyorsa ve programlarınızı normal bir kurs ortamına göre yapamıyorsanız online YDS dersleri sizin için normal bir kurstan bile daha faydalı olacaktır. Peki, online dersler nedir ve nasıl yapılmaktadır merak ediyorsanız işte tüm detayları size YDS online.

  Online YDS Kursu

  YDS uzun bir maraton değildir. Her yıl bahar aylarında (sonbahar ve ilkbahar) yapılan genel olarak ülkemizde İngilizce üzerinden hazırlanılan bir yabancı dil yeterlilik sınavıdır. Bu sınava hazırlanırken tüm adaylar temel bir seviyede kabul edilir ve eğitimler buna göre tasarlanır. Gelişen teknoloji ile artık uzaktan eğitim ile binlerce insan dil sınavlarına, okul sınavlarına ya da aktif bir şekilde konuşabilecekleri diller için eğitim almaktadır. Uzaktan dersleri sadece internet ve akıllı cihaz yardımı ile bağlanıldığı için bu derslerde zamana ve mekâna bağlı kalmadan alabilmektesiniz. İster tatilinizi yaparken ister evde ister iş yerinde derslerimize kolayca katılabilirsiniz.

  Online YDS derslerimiz adayların ihtiyaçları belirlenerek alanında uzman deneyimli eğitmen hocalar tarafından hazırlanılmıştır. Her yıl güncellenen soru tipleri ve konulara göre yeniden düzenlenmekte ve içeriklerin tamamı orijinal olarak sınav formatına uygun bir halde sunulmaktadır.

  Online Derslere Nasıl Katılım Sağlarım?

  YDS kursu online bir şekilde katılacak adaylar, sistemimiz tarafından sunulan paketlerden birini seçip satın alarak sisteme girişlerini yaparlar. Burada adaylardan ders paketi seçimlerinde dikkatli olmalarını tavsiye etmekteyiz. Kendi eksiklerini bilen adaylar eğitim paketleri içerisinde ihtiyaç duydukları paketi satın alabilirler. Eğer adaylarımızın hangi paketin kendileri için uygun olduklarını bilmiyorlarsa o zaman iletişim kanallarımızı kullanarak eğitmenlerimizden yardım talep edebilirler.

  Online YDS derslerine katılım oldukça kolaydır. Satın aldığınız paket aktif olduğunda sistem size giriş yapacağınız bilgileri paylaşır. (e-posta ve şifre) ardından dersleri eğer canlı katılım şeklinde almışsanız ders programını sizlere atar. Derslerin olduğu gün sosyal medya platformları üzerinden de paylaşacağımız takvime göre derslere online bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Eğer video olarak paket aldıysanız derslerin canlı katılım olarak işlenilmesinden en geç 1 gün içerisinde sisteme ders yüklenir ve video şeklinde izleyebilirsiniz. Dersleri sınav gününe kadar istediğiniz zaman yeniden açabilir, eksik olduğunuz ya da anlamadığınız yerleri yeniden dinleyebilirsiniz.

  Canlı katılım dersleri ya da video paket satın alan adaylarımız sınavdan istedikleri puanları her yıl almaktadır.

  Online YDS mi Online YÖK Dil mi?

  YDS ve YÖK Dil sınavlarının ikisi de ÖSYM tarafından yapılmaktadır. Yabancı dil yeterlilik tespiti için kullanılan bu iki sınav aynı değildir. YDS sınav sonucunuzu YÖK Dil sınav yeterliliği isteyen alanlarda kullanamayacağınız gibi YÖK Dil ile yabancı dil yeterliliği isteyen alanlarda da YDS puanlarınızı kullanamazsınız. Bundan dolayı adayların hangi sınava gireceklerse o sınavların paketleri almaları gereklidir.

  Online YDS kursu (sınava katılacak olan adaylardan) satın almak isteyen adaylar;

  • Henüz bir lisans programının da son sınıfta ya da 3.sınıfta okuyan
  • Lisans mezunu olup da yüksek lisans yapmak isteyen
  • Yurtdışı görevi nedeni ile yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyen
  • KPSS sınavlarına hazırlanan ve kendilerinden yabancı dil yeterlilik bilgisi istenilen bölümlere yerleşmek isteyen

  Kişilerin alabilecekleri tavsiye edilmektedir. Ancak tüm bunların dışında herhangi bir sebepten dolayı da herkes YDS sınavına girebileceğinden kendileri için faydalı olacak bu eğitimden faydalanabilirler.

  YDS Kursu

  YDS sınavı dönemlerinden önce eğitim takvimi ve müfredatları oluşturularak adayların sınav stratejilerini öğrenmeleri, sınavda daha kolay bir şekilde okuduğunu anlama, paragraf ve kelime gibi soruları yapabilmeleri için uzman eğitimciler tarafından verilen derslerin bütününe YDS kursu denmektedir.

  Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile uzaktan eğitim ile internet tabanlı olarak sunulan online YDS dersleri de sınava hazırlanan adayları belirli bir zamana ve mekâna bağlı kalmadan hazırlamakta ve başarılı sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

  YDS sınavı için canlı katılım ya da video ders paketi seçimleri ile adayların ihtiyaç duydukları her alanda geçerli analizlerin, soru çözümlerinin ve online YDS deneme olduğu özel bir sınav hazırlama platformumuz bulunmaktadır.

  YDS kursu içerisinde sınav formatının uzman ve alanında deneyimli hocalarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenerek hazırladıkları bu online eğitimlerde;

  • YDS dil bilgisi (kelime+ cloze test+ tense)
  • Cümle tamamlama
  • Paragraf tamamlama
  • Diyalog soruları
  • Paragraf soruları
  • Alakasız olanı ele gibi tüm soru tiplerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

  Online derslerimizde hocalarımız derslerde akılda kalan, sade ve anlaşılır bir şekilde temel seviyede ders anlattığından sınavdan önce hiç İngilizce geçmişiniz olmasa dahi kolayca dersleri anlayabilir ve kısa sürede YDS sorularını çözer hale gelebilirsiniz.

  Ders anlatımları sonunda uzman eğitmenlerimizin hazırladıkları soru tiplerini birlikte analiz eder, soru çözme stratejileri ve taktikleri ile kolayca YDS sınavından istediğiniz sonucu alacak akılda kalıcı anlamlı bir öğrenme gerçekleştirirsiniz. YDS online deneme çözümleri ile sınav sürecindeki öğrenme eksiklerinizi görebilir, hatalarınızı sınava girmeden düzeltebilirsiniz.

  Online YDS Kursu Avantajları

  Online YDS kursu satın aldığınızda;

  • İstediğiniz yerden ve istediğiniz bir zamanda kolayca internet ve akıllı cihaz ile derslerimize katılabilirsiniz.
  • Online derslerimizde alanında uzman hocalarımız ile sınav sürecinde yapmanız gereken tüm noktaları emin adımlar ile iletirsiniz.
  • Sınav sürecinde motivasyona ihtiyaç duyduğunuzda hocalarımızın tavsiyeleri ile sınav sürecinden kopmazsınız.
  • Online ders paketimiz içerisinde size sunulan ders materyalleri ile ekstra kitap alımı gibi maliyetler ile karşılaşmazsınız.
  • Online derslerimizde dersi kaçırmanız halinde daha sonra sistemden video şeklinde izleyebilirsiniz.
  • Eğer YÖK Dil eğitim paketi ile ilgileniyorsanız alanınıza özgü olarak hazırlanan eğitim paketlerimiz ile sınava daha doğru bir şekilde hazırlanırsınız.
  • Online denemeler ile eksiklerinizi görüp sınava girmeden uzman eğitmenlerimizin yönlendirmesi ile bilgilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.

  Online YDS sürecinde elde edeceğiniz başarılar için hemen iletişim kanallarımızı kullanarak bağlantı kurabilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan hemen yararlanmak ve derslerimize katılmak için hemen şimdi tıklayın. YDS kursu Ankara ile sınava doğru, eksiksiz ve başarılı bir sonuç ile hazırlanmak istiyorsanız paketlerimizi incelemeden karar vermeyin.

  Yds Kursu Ankara

  Yds kursu Ankara, online ve yüz yüze dil eğitimi olanağı sunan ve dil ile ilgili sınavlarda hedeflenen puanı rahatlıkla tutturabileceğiniz eğitim programları alabileceğiniz, eğitimler veren bir dil kursudur. Ankara’da, İstanbul’da ve online eğitim ile de nerede olursanız o şehirde eğitim sunabilen kursumuz uzun yıllardır uzman kadrosu ile öğrencilerinin hedeflerine ulaşabilmesi için kaliteli eğitimler sunmaktadır. Alanında uzman, profesyonel eğitimciler, en iyi hazırlanmış kaynaklar ve en iyi sunulan dersler ile eğitim verdiğimiz kursumuza kayıt yaptırabilirsiniz. Önce yds hedefinizi belirleyerek çıkacağınız bu yolda, sonraki adımınız kursumuza kayıt yaptırmak olacaktır. En kısa sürede hedefinize ulaşabilme garantisi veren eğitimler için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Yds Eğitimi Nedir?

  Yds eğitimi, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından her yıl düzenli aralıklar ile yabancı dil seviyesinin tespit edilmesi için yılda birkaç kere yapılan sınav için gerekli eğitimdir. Yds eğitimi verilen kursumuzda alabileceğiniz eğitimle diğer dil sınavı olan yökdil sınavına da girebilir başarı elde edebilirsiniz.

  Yds sınavına;

  • Doçentlik, doktora, yüksek lisans gibi programa başvuracak adaylar,
  • Lisans son sınıf öğrencileri ya da son sınıftan bir önceki yılı okuyan öğrenciler,
  • Tıp ile ilgili alanlarda uzmanlık almak isteyen adaylar,
  • Kamu kurumlarında görevi nedeniyle dil puanına ihtiyacı olan adaylar,
  • Üniversitede akademik kariyer yapmak isteyen adaylar girebilecektir.

  Yds eğitimi, kelime bilgisi, tense, cloze test, cümle tamamlama, çeviri, paragraf soruları, diyalog eksiklerini tamamlama soruları, birbirine yakın anlamlar içeren cümle soruları, anlatım bütünlüğünü bozan cümle soruları üzerine verilmektedir. Yoğun olarak yds de çıkan konular üzerinden konular işlenmektedir. Kursumuzda bu konulara ait kelime bilgileri ve bu konu ile ilgili çıkabilecek soruların çözümü üzerine eğitimler verilmektedir. Hızlı soru çözüm teknikleri, eleyerek sonuca kısa sürede ulaşabilme, soru ile cevaplar arasında ilişki kurarak kısa yoldan soru çözümü elde edebilmek gibi becerileri de kazanabileceğiniz kursumuzda başarı garantili eğitim sunulmaktadır.

  ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan yds sınavı fen bilimleri, sağlık bilimleri ve sosyal bilimler olmak üzere 3 alanda yapılmaktadır. Sınav süresi ise 180 dakikadır.

  Online Yds Eğitimi

  Yds online, yoğun hayat temposu içerisinde uzaktan eğitim olanağı sunan ve ders kayıtlarını dinleyerek esnek saatlerde bile eğitim alabilme özgürlüğü sunan bir kurstur. Zaman ve mekân tasarrufu elde edebilme imkânı sağlayan online eğitimlerin verildiği kursumuz sayesinde en kaliteli eğitimleri, en etkin biçimlerde alabilme imkanına kavuşabileceksiniz.

  Online dersler interaktif bir şekilde sunulmaktadır. Bu sayede öğrenci takıldığı noktalar ile ilgili sorularını sorabilir ve etkileşimli bir eğitim süreci geçirdiği için daha çok verim elde edebilir. Tüm dersler kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede kişi kaçırdığı ya da tekrar tekrar dinlemek istediği dersleri alabilme imkanına da kavuşabilecektir. Ayrıca derslerin tekrar edilmesi kelime ezberi elde etmenize yardımcı olabileceği için soru çözümlerinde size son derece yardımcı olabilecektir.

  Online derslere katılım, düzenli olarak ders videolarının dinlenmesi, soru çözümleri, planlı programlı ders yürütme süreçlerine dahil olmak kısa sürede hedef puanınıza ulaşmanıza yardımcı olabilecektir.

  Online yds programlarımız ile başarı garantisi sunmaktayız. Tüm öğrencilerimize mevcut İngilizce yapıları ile başlayacakları eğitim programlarında kişilere özel eğitim sistemi sunarak her öğrencinin hedef puanına ulaşabilmesi için programlı çalışmalar sunmaktayız. Eğitim desteği sunduğumuz programlarda rehberlik hizmeti ve eğitim danışmanlığı hizmetleri de vererek öğrencilerin başarılı olabilmesi için gerekli olan tüm desteği sağlamaktayız.

  Yds Eğitiminde Başarı Garantisi

  Yds kursu sunarken tüm öğrencilerimize başarılı olabilecekleri tüm yöntemleri denemeleri için rehberlik üzerine çeşitli destekler de sunabilmekteyiz. Bu noktada birçok eğitimcinin desteğini alan öğrencilerimize rahatlıkla başarı garantisi sunabilmekteyiz. Alanında en iyi eğitimleri veren, titiz ve programlı çalışmalara imza atan eğitim kadrosu ile planlı ve düzenli çalışan öğrencilerimizin bütünleştiği programlarımızda öğrenciler hedeflerine kolaylıkla ulaşabilmektedir.

  Çeşitli kaynaklar sunabildiğimiz kursumuz ile kelime alt yapınızı ve gramer bilginizi en üst seviyelere taşıyarak başarılı olabilmenize destek sağlayabiliyoruz. Sizin de destek ve gayretinizi görebildiğimiz tüm programların sonunda hedefinize ulaşabileceğinize garanti vermekteyiz.

  Başarılı olmak için çıktığınız bu eğitim yolculuğunda size eşlik etmekten mutluluk duyacağımıza emin olabilirsiniz.

  Online Yds Dersleri

  Online yds dersleri, klasik yds eğitimlerini uzaktan sunabildiğimiz, avantajları son derece yüksek olan bir eğitim imkânı sunmaktadır. İnsanlar yoğun tempolarına bir de yds programını dahil etmek istediği zaman rahatlıkla online eğitimlerimize katılabilecektir. Her saat aralığına hitap edebilecek şekilde düzenlenebilen interaktif eğitimimiz ve her dersin düzenli olarak kayıt altına alınması işlemi her öğrenci için son derede rahatlık sağlamaktadır. İnteraktif dersi kaçıran öğrenci ders kaydını müsait zamanında dinleyebilecek olup ders kaçırmadan tüm programı bitirebilme olanağına da sahip olabilecektir. Etkileşimli ders anlatımı videolarda olduğu için de sorulan sorular üzerinden de bilgi sağlamak gibi artısı olabilecek olan online programları düzenli takip eden her öğrenci kısa sürede hedef puanını alabilecektir.

  Online, yüz yüze eğitim programlarımız ile birlikte yds denemeleri de öğrencilerimiz için sunulan bir hizmettir. Soru çözümünün ve denemeler ile ilerlemenin gücüne inanan ekimiz ile öğrencilerimize düzenli olarak yds denemeleri de yapmaktayız.

  Kursumuz bünyesinde yds deneme sınavı sık sık yapılarak sınava ne kadar hazır olduğunuzu gözlemleyebilmekteyiz. Çıkmış sorular ve en iyi kaynaklar ile aldığınız eğitimleri yine pekiştirebilen kursumuz ile hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilmeniz sağlanacaktır.

  Yabancı dil sınavı ile hedeflediğiniz mesleğe emin adımalar ile ilerleme imkânı sunan kursumuz, derslere katılım sağlamanız ve hatta planlı programlı çalışmalarınız ile size tüm desteklerini sağlayacaktır.

  Yds ve Yökdil Eğitim Paketleri

  Yds ve yökdil eğitim paketi satın alan tüm öğrenciler;

  • Seviyelerine ve hedefledikleri puana göre bireysel eğitim alabilme,
  • Kaynak çeşitliliği ile kelime ve gramer alt yapısını zenginleştirme,
  • 24 saat istedikleri yer ve zamanda program eşliğinde çalışabilme,
  • Hedeflenen puana ulaşabilecekleri başarı garantisine dahil olabilme,
  • Mükemmel bir takip sistemine entegre olabilme,
  • Eğitmen desteğini en hızlı şekilde alabilme,
  • Gereksiz çalışmalara dahil olmadan ihtiyacı ve hedefi doğrultusunda eğitim alabilme imkanlarına sahip olabileceklerdir.

  Online yds kursu, yds kursu, yökdil kursu gibi yabancı dil puanı gerektiren tüm eğitim paketlerine ulaşabileceğiniz kursumuz destekleyen, planlı ve programlı hizmet sunan ve en nihayetinde başarı garantisi sunarak öğrencilerine çıkacakları eğitim yolculuğunda güven veren bir eğitim kurumudur. ,

  Hedefinizi seçin, puanınızı belirleyin, size en uygun eğitim programı satın alın ve gerisini uzman eğitim olanakları sunan kursumuza bırakın! Sonucun sizi başarmış ve mutlu kılacağına emin olabilirsiniz.

  Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.
  Ücretsiz
  YÖKDİL EĞİTİMİ
  Pazar günü +10 Puan
  kazanmak için katılın
  Ücretsiz katıl tıkla!