• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Yökdil Eğitim Paketi

Yökdil Eğitim Paketi

Yökdil eğitim paketi, kişilerin eğitim seviyelerine göre ya da hedefledikleri dil puanlarına göre kursumuz tarafından hazırlanmaktadır. Bu eğitim paketleri ister yüz yüze ister online olarak alabileceğiniz şekillerde sunulmaktadır. Teknolojik gelişmeler ışığında hazırladığımız ve sizlerin eğitimine sunduğumuz online eğitim paketleri ile hedeflediğimiz zaman ve mekan tasarrufu sağlayabildiğiniz ve kısa soluklu eğitim programları ile hedefinize ulaşmanıza destek olmaktır.

Yapmanız gereken kalan sürenizi ve hedeflediğiniz puanı belirledikten sonra, İngilizce bilgininizi bize aktarmak olacaktır. Size göre hazırlayacağımız eğitim programı ile eğitimcilerimizin desteklerini de alarak en kısa sürede hedeflediğiniz puanı alabileceksiniz.

Planlı çalışma, program dahilinde ilerleme, kelime ve gramer bilgisini geliştirme ve sınava yönelik soru çözümü ve denemeler ile yökdil sınavında başarı elde edebilmeniz mümkün olabilecektir.

Eğitim paketlerimiz kişilerin İngilizce bilgilerine ve sınavda almak istedikleri puanlara göre kişiye özel şekillerde hazırlanmaktadır. İngilizce hiç bilmeyen kişilere de uygun eğitim paketlerimiz mevcuttur. Seviye ve hedef belirleyen öğrencilerimize zaman ve eğitim çizelgesi hazırlayarak ilerleme sağlamaktayız.

Yola bizimle çıkmaya karar veren tüm öğrencilerimize süreç içerisinde eğitimsel tüm destekleri sağlayabileceğimiz uzman kadromuz ve rehberlik hizmetlerimiz ile sınav anına kadar öğrencilerimize maksimum destek sağlayarak başarılı olmalarına katkı sağlamak hedefinizdeyiz.

Çevrimiçi YDS Kursu

Yoğun hayat temposu içinde iken yabancı dil sınavlarından başarı elde etmek isteyen kişiler için hazırlanmış online yds kurslarımız da mevcuttur. Online eğitim almak kişiye bir çok avantaj elde etme imkanı sunmaktadır. Öncelikle 24 saat çalışabilme imkanı sunan online programlar canlı derslerin kayıt altına alınması ile sağlanmaktadır. Kişilere özel canlı ders olanağı sunan kursumuz, interaktif bir şekilde ilerlemektedir. Ama yoğun programı yüzünden canlı dersleri kaçıran öğrenciler ders kayıtlarına günün istedikleri saatinde ve telefon, tablet, bilgisayar aracılığı ile istedikleri her hangi bir noktadan ulaşım sağlayabilecektir.

Bu bağlamda Online yds kursu, dilediğiniz zaman bulunduğunuz noktadan eğitim alabilme özgürlüğü sunmaktadır. Ayrıca kelime ezberi yapabilme makale okuma bu sayede gramer alt yapınıza da katkı sağlamanıza destek sağlayabilecek bu programlarımız ile yds hedefinize ulaşmak son derece kolay olacaktır.

Online derslerimize dahil olabilmek ve en kısa sürede derslere başlamak için kursumuz ile iletişime geçebilir, eğitim danışmanlarımızla birlikte size en uygun programı seçebilirsiniz. Size uygun olabilecek programları belirlerken İngilizce alt yapınıza ve sınavda almanız gereken puanlara göre hareket eden ekiplerimiz kısa süreli yoğun programlar hazırlayarak yoğun hayat temposunda en hızlı şekilde hedefinize ulaşabilmeniz için size imkan sunmaktadır.

Başarı garantisi sunduğumuz dil sınavlarına hazırlanırken hedeflerinize ulaşabilmek, düzen, disiplin, çok çalışma ve kursumuzun sunduğu online yds dersleri düzenli olarak takip etmek ile mümkün olabilecektir.

Esnek saatlerde oluşturulmuş canlı dersler, canlı dersler sonrası tüm dersin kayıt altına alındığı ders kayıt videoları, soru çözümlemeleri ve kelime çalışmaları ile eğitimine devam eden tüm öğrenciler dil puanı alabilmek için gerekli çalışmaları yerine getirmiş olabilecektir.

Kursumuzda hafıza teknikleri ile konu anlatımları yapılmaktadır. Konu anlatımları, soru çözümleri teknik üzerinden ilerlediği için öğrencilerimiz sınavda süre sıkıntısı çekmeden çok uzun soruları bile rahatlıkla çözebilecektir.

Yökdil Ve Online Yökdil Eğitimleri

Yökdil eğitimi, yabancı dil sınavına yeterli puanı almak için girecek olan öğrencilere verilen bir dil eğitimidir. Yökdil ya da yds puanı doçentlik, doktora, yüksek lisans, kamu kurumları, akademik kariyer yapmak isteyen kişiler ya da  tıp ile ilgili uzmanlık sınavlarında başarılı olabilmek için gereklidir. Sınava lisans mezunları, lisans son sınıf öğrencileri ya da sondan bir önceki sınıfı okuyan lisans öğrencileri başvurup, girebilmektedir. Sınavlar yılda bir kaç kez 91 ilde yapılmaktadır. 180 dakikalık sınavda öğrencilere 80 soru sorulmaktadır. Sınavda çıkan konular ve soruların dağılımı ise;

 • Bağlaç ve clause yapılar,
 • Cümle tamamlama,
 • İF cümlesi,
 • Gergin,
 • Modal,
 • Kelime,
 • Edatlıfiil,
 • İsim cümleleri,
 • Göreceli cümle,
 • Edatlar,
 • Aktif pasif,
 • Testi kapat,
 • İngilizce- Türkçe çeviri,
 • Türkçe- İngilizce çeviri,
 • Anlam bütünlüğünü bozan cümle,
 • Paragraf sınavda çıkan konulardır.

Soruların 20 adedi okuma, 10 adedi gramer alt yapısı, 10 adedi cloze test, 10 adet cümle tamamlama, 6 adedi kelime, 5 adet diyalog, 5 adedi anlam bütünlüğünü bozan cümle, 4 adedi paragraf tamamlama, 4 adedi yakın anlam içeren cümle,  3 adedi İngilizceden Türkçeye çeviri, 3 adedi Türkçeden İngilizceye çeviri konularından sorulmaktadır. Tüm bu konu içeriklerine yönelik konu anlatımları ve sonrası için soru çözümleri yapabileceğiniz kursumuz sınavda çıkabilecek soru kalıplarına yönelik bire bir uyumlu ders programları hazırlamaktadır. Bu programlara dahil olmak başarılı olabilmeniz için ilk adımı atmak olacaktır.

Yökdil eğitimleri öğrencilere kursumuzda yüz yüze ya da online yökdil şeklinde verilebilmektedir. Online yökdil eğitimi ile öğrenciler düzenli ders tekrarları, programlı çalışma imkanı, kelime ezberini geliştirme, gramer alt yapısının gelişimi gibi faydalar elde edebilecektir. Ayrıca yökdil eğitimlerini bizimle alan öğrencilerde hızlı soru çözme tekniği, şık eleyerek ilerleme, kelime yapılarına göre şık eleme gibi taktiksel alt yapılarda sunulabilecektir. Bu sayede öğrenciler sınavda zamandan tasarruf sağlayabilecekleri için tüm soruları çözebilme fırsatı da yakalayabilecektir.

Yüz Yüze Eğitim İçin Ankara Ya da İstanbul

Yds kursu İstanbul ve yds kursu Ankara şubelerimizde de yüz yüze eğitim olarak sunulmaktadır. Klasik yöntemleri değerlendirerek derslere katılım sağlamak isteyen tüm öğrencilerimizle tanışmak ve uygun yds ya da yökdil programlarına öğrencileri yerleştirebilmek için haftanın belli gün ve saatlerinde vermiş olduğumuz eğitimlere de katılabilirsiniz.

Yüz yüze ya da online öğrencilerimiz hangi programa dahil olursa olsun kursumuzun tüm imkanlarından sınırsız bir şekilde faydalanabilme olanağına kavuşabilecektir.

Seviyelere göre bireysel eğitim, kaynak çeşitliliği, istenilen zamanda programlara dahil olabilme, başarı garantisi, gereğinden fazla çalışmaya engel koyan rehberlik hizmeti, eğitmen desteği, mükemmel bir takip sistemi ile kursumuzda eğitimler sunmaktayız. Ayrıca kursumuzda düzenli olarak yds deneme sınavı yapılmaktadır. Bu deneme sınavları daha önce çıkmış soruları ve çıkması muhtemel soruları kapsadığı için deneme sınavlarında öğrenci önceden alabileceği puanı da test edebilmiş olacaktır.

Başarı garantisi sunarak verdiğimiz tüm eğitim programlarımızda hedefimiz bizimle yola çıkan tüm öğrencilerimizin hedefledikleri puanlara rahatlıkla erişebilmelerine olanak sağlamaktır. Bu prensip ile oluşturduğumuz alanında uzman profesyonel eğitmenlerimiz, her konuda öğrencisine destek sağlayan ve kişisel destekler ile öğrencilerinin başarısını arttırmaya çalışan kadromuz, bire bir tüm öğrencileri ile zaman geçirebilen öğretmenlerimiz ile öğrencilerimizin yanındayız.

Düzenli ve programlı ders takvimi sunduğumuz öğrencilerimiz, eğitimcilerimiz ile iş birliği halinde çok çalışarak geçirmiş oldukları eğitim süreçlerini hedef puanını alarak taçlandırabilecektir.

YÖKDİL eğitim paketi, kişilerin eğitim seviyelerine ya da hedefledikleri dil puanlarına göre kurs tarafından özel olarak hazırlanır. Bu eğitim paketleri, hem yüz yüze hem de online olarak sunulur. Online eğitim paketleri, teknolojik gelişmeler ışığında hazırlanmış olup, öğrencilere zaman ve mekân tasarrufu sağlar. Öğrenciler, hedefledikleri puanı ve kalan süreyi belirledikten sonra İngilizce bilgilerini kursa aktarır. Buna göre, kişiye özel bir eğitim programı oluşturulur ve uzman eğitmenlerin desteğiyle en kısa sürede hedeflenen puan alınabilir.

Planlı çalışma, program dahilinde ilerleme, kelime ve gramer bilgisini geliştirme, soru çözümü ve deneme sınavları ile YÖKDİL sınavında başarı elde edilebilir. Eğitim paketleri, kişinin İngilizce bilgisine ve hedeflediği puanlara göre kişiye özel şekilde hazırlanır. Seviye ve hedef belirleyen öğrencilere zaman ve eğitim çizelgesi hazırlanarak ilerleme sağlanır.

YÖKDİL eğitim sürecinde, öğrencilere eğitimsel tüm destekler sağlanır ve sınav anına kadar maksimum destek verilerek başarılarına katkı sağlanır. Çevrimiçi YÖKDİL kursları, yoğun hayat temposu içinde olan kişilere yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu kurslar, 24 saat çalışabilme imkanı sunar ve canlı derslerin kayıt altına alınmasıyla esneklik sağlar. Öğrenciler, canlı derslere özel olarak katılabilir veya ders kayıtlarını istedikleri zaman izleyebilirler. Bu sayede, kelime ezberi yapma, makale okuma ve gramer alt yapısını geliştirme gibi çalışmaları kolayca yapabilirler.

YÖKDİL eğitimlerine online olarak katılan öğrencilere düzenli ders tekrarları, programlı çalışma imkanı, kelime ezberini geliştirme, gramer alt yapısının gelişimi gibi faydalar sunulur. Ayrıca, öğrencilere hızlı soru çözme tekniği, şık eleyerek ilerleme, kelime yapılarına göre şık eleme gibi taktikler de öğretilir. Bu sayede, öğrenciler zamandan tasarruf ederek tüm soruları çözebilme fırsatı elde ederler.

YÖKDİL eğitimleri, yüz yüze veya online olarak sunulabilir. Yüz yüze eğitimler, Ankara ve İstanbul’daki şubelerimizde verilir. Klasik yöntemlerle derslere katılmak isteyen öğrenciler, belirli gün ve saatlerde verilen eğitimlere katılabilirler. Tüm öğrencilerimiz, yüz yüze veya online olarak kursun tüm imkanlarından sınırsız bir şekilde faydalanabilirler.

YÖKDİL eğitimleri, seviyelere göre bireysel eğitim, kaynak çeşitliliği, istenilen zamanda programa dahil olabilme, başarı garantisi, rehberlik hizmeti, eğitmen desteği ve mükemmel bir takip sistemi ile sunulur. Ayrıca, düzenli olarak YÖKDİL deneme sınavları yapılarak öğrencilerin hazırlık düzeyi test edilir. Hedefimiz, tüm öğrencilerimizin başarılı olmalarını sağlamak ve hedefledikleri puanlara rahatlıkla ulaşmalarını sağlamaktır.

Yökdil Eğitim Paketi
Yökdil Eğitim Paketi

YDS ve YÖKDİL Sınav sonuçları için buraya tıklayın

0 responses on "Yökdil Eğitim Paketi"

Leave a Message

Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.
Popüler Kurs
Size özel teklifimiz var
Ağustos Yökdil
Grup Koçluğu
En az 20 puan artır
Özel Whatsapp grubu
Buraya Tıkla
Get Access Now! & Save 50%
Personal Trainer FREE Nutrition Custom Workout App
Get Access Now!