• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Quick English

zxfsdfsdfsdf dsfsdfsd

Ielts Hazırlık Kursu

Toefl Hazırlık Kursu

C1 – C2 İngilizce Kursu

B2 İngilizce Kursu

B1 İngilizce Kursu

A1-A2 İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar ve temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip olanlar için tasarlanmıştır. Kurs, günlük yaşamda kullanılan temel İngilizce ifadeleri, dilbilgisi yapılarını ve iletişim becerilerini içerir. Esnek program ve online erişim imkanıyla, öğrenciler dil becerilerini hızla geliştirebilirler.

e-YÖKDİL hızlandırılmış canlı kamp

e-YÖKDİL MAYIS CANLI KAMP 3 haftalık eğitim olacak 24 ders işlenecek Test teknik,taktik ve çözüm yolları verilecek. Döküman Akıllı pdf desteği sağlanacak. Grupta kişilere özel koçluk yapılacak. Takıldığınız soruları whatsapp grubuna atabileceksiniz. Haftada 2 akşam özel kelime canlı yarışmaları olacak. Kayıt olur olmaz hocamız bizzat sizinle görüşecek ve eksiklerinize göre video paneli açılacak 22 nisan ile 10 mayıs arasında olacaktır. 6 ay erişimi olacaktır.

OFFLINE(kayıttan) YDS YÖKDİL (Temelden)

2024 YÖKDİL VE YDS OFFLINE KURS ➡️Dersler offline yani kayıttan olarak izleyeceksiniz. ➡️Toplam 126 video ➡️Her video 40 dk ➡️Son ay özel whatsapp grubu olacağı için anlamadığınız soruyu sorma imkanı olacaktır. ➡️Hakan hocamızın 23 yıllık tecrübesiyle gözlemlemiş olacağı eksikleriniz ile ilgili ilave offline panel imkanı ➡️AKS (Akıllı Kelime Sistemi) bu sistem ile YDS, YÖKDİL Sınavlarında çıkan kelimelerin akılda kalıcığı çok yüksektir. ➡️SON AY CANLI KAMP(İSTER YÖKDİL İSTER YDS CANLI) ➡️Pdf formatında tüm döküman desteği ➡️Son hafta her gün canlı ders ➡️İstediğin teknolojik ürünle izleme imkanı ➡️5000 tl KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI VARDIR. https://youtu.be/onNypBJE_AU https://wa.me/message/42XNA4RD6ILSC1 0505 299 13 16

YÖKDİL YDS ORTA VE İLERİ SEVİYE ONLINE KURS

2024 YDS/YÖKDİL PUAN ARTIRMA EN AZ 70 PUAN GARANTİLİ SİSTEMLER ?25 Aralıkta başlıyoruz. ? Dersler hem canlı hem kayıttan olmaktadır. ? Haftada 2 gün Zoom'dan  canlı ders olarak yapılacaktır.40 puan üstü almış hedefi 70 üstü adaylar için uygundur. ? Dersler 20.15 ile 21.45 arası yapılacaktır. Dersler sonrasında yarım saat canlı özel kelime yarışmaları olacaktır. ? Dersler pazartesi ve çarşamba günleri yapılacaktır. ? Özel whatsapp grubu olacağından dolayı takıldığınız sorulara hızlı dönüş yapılacaktır. ? Gruba özel pdf, test, döküman desteği yapılacaktır. ? Ödevlendirme ve takip olacaktır. ? En az 70 puan garantili sistemdir. ? Ekstra konu açığına göre destek paneli vardır. ? Akıllı PDF Sistemi (APS) içerir. ? Kalabalıkta kaybolmazsınız. ? Ortalama 80 saat canlı ders yapılacaktır. İlave 80 ders offline video paneli hediye edilecektir. ? 6 ay erişime açıktır.

2023 Yökdil ve Yds Kursları

Ekimde temelden başlayacak olan YÖKDİL VE YDS grubum ile hedef puanınızı birlikte alabileceğiz. Kursumuz 2023 ekimde başlayacak ve 2024 mart yökdil nisan yds süreçlerini kapsayacaktır. Haftada 3 gün canlı ders olacak. Dersler zoom platformundan yapılacak ve sisteme yüklenecek. Adaylar sonradan izleyebilecekler. Özel whatsapp grubu olacak. Akıllı pdf sistemi ve özel kelime platformu dahil olacak.Grupta koçluk yapılacak. Dersler akşam 20.00 ile 22.00 arası olacaktır. ✔ 30 ağustosa kadar kayıt olan herkese offline erişim ücretsiz açılacaktır.

ONLINE YÖKDİL SOSYAL TAKTİK PAKETİ

TAKTİKLERLE CANLI VE KAYITTAN SOSYAL YÖKDİL KAMPI ➡️24 ders. Haftada 2 gün canlı olarak yapacağız. ➡️16 temmuz'da 2024'de başlıyoruz. ➡️Hiç bir yerde olmayan YÖKDİL Taktik paketini al ve en az 15 puan artır. ➡️Taktikler kişinin seviyesine göre en az 15 20 puan artırır. ➡️Gruba özel koçluk yapılacak. ➡️Haftalık plan, grup takibi ve ödevlendirme ile neyi, ne zaman nasıl çözebileceğinizi bileceğiniz videolar içinde yönlendirme yapılmaktadır. ➡️6 ay erişim ve istediğin teknolojik aletle izleme imkanı. ➡️Sınavın tüm bölümleri taktiklerle görüp ve sizin de çözebileceğiniz sistem. ➡️Akıllı Pdf Sistemi(Sınavın tüm bölümlerinin renkli yöntemle çözümlü ve çözümsüz halleri mevcut.) ➡️Hakanhocaking özel kelime sistemi(hafta içi size uyan vakitte telefonda uygulamadan girerek yökdil kelimelerini öğrenmiş olacaksın.) ➡️İstersen hemen satın al ve eski kayıtları izlemeye başla. ➡️YÖKDİL ONLINE TAKTİK PAKETİNİ HEMEN AL VE İZLEMEYE BAŞLA. NOT:40 PUAN ÜSTÜ ALANLAR İÇİN UYGUNDUR. DEMO VİDEO İÇİN https://www.youtube.com/watch?v=cfQKUDgMPm0&t=477s

İletişim bilgilerinizi bırakın, Biz sizi arayalım 😊

[contact-form-7 id=”913″ title=”İletişim formu 1″]

Öğrencilerimizden Başarı Hikayesi😇

YDS ve YÖKDİL’e nasıl hazırlıyoruz?

Online YÖKDİL ve YDS Kursu, YÖKDİL’e girecek adayları sınavda karşılarına çıkacak kelime, dilbilgisi ve okuma metinlerine eksiksiz olarak hazırlamak üzere tasarlanmıştır. 

Online YÖKDİL kursu aşağıdaki soru tipleri üzerinde durulacaktır.

 • kelime /gramer/edat/bağlaç soruları
 • cümle tamamlama
 • cloze test
 • çeviri
 • anlamı bozan cümleyi bulma
 • paragraf tamamlama
 • paragraf soruları

Bununla birlikte aşağıda yeralan dilbilgisi konuları işlenmektedir.

 • Sınavda test edilen zamanlar-Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Past Perfect ve Past Simple vb.
 • Modal verbs- should, must, may, might vb.
 • Passive Voice
 • Relative Clauses
 • Noun Clauses
 • Quantifiers
 • Gerund & infinitive
 • Conjunctions- Since, because, however vb
 • If clause

Bizden Eğitim Alan Öğrencilerin Yorumları 

Screenshot 6
Screenshot 4 1
Screenshot 3
Screenshot 5 1
Screenshot 2 1 1
Screenshot 1 1 1
Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.