• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

YDS Soru Bankası

YDS SINAVI her yıl ÖSYM tarafından yapılır  ve  belirli aralıklarla yapılan bu sınav sınava girecek olan tüm adayların  kelime, gramer(dil bilgisi), okuduğunu anlama becerilerini ve ayrıca çok ayrıntılı bazı özel dil alanlarını ölçen bir sınav türüdür. 10 Farklı bölümü içeren ve toplamda 80 sorudan oluşan bir hayli kelime bilgisi isteyen bir sınavdır. Yüksek lisans ve doktora öğrencileri, yurt dışına görevlendirilmek isteyen emniyet, askeri personel, kamu görevlileri, THY,PEGASUS gibi havayollarında çalışanlar ve toplumun diğer kesimlerinden insanlar  bu sınava girerler. Her yıl en az 200.000 kişinin  katıldığı YDS sınavından hedefledikleri puanları almak isteyen  adaylar için hazırlanan YDS soru bankası, sınavlarda karşılaşacağınız soru tarzlarına göre,YDS sınavında çıkmış olan kelimelere göre ve Hakanhoca’nın 20+ yıllık tecrübesine göre Hakanhoca ve ekibi tarafından hazırlanmıştır. 

YDS soru bankası YDS çıkmış sorulara yakındır ve dolayısıyla YDS soru bankası ile muhtemel YDS puan aralığınızı öğrenmiş olursunuz. Yds sınavında hangi bölümde, hangi gramer konusunda eksiğinizin olduğunu öğrenmek istiyorsanız siz de HAKANHOCAKING’in TÜRKİYE’DE İLK VE TEK HAKANHOCAYA ÖZEL kişisel koçluk sistemi ile istediğiniz puanı alabilirsiniz. Hakanhoca yapacağınız bir görüşme ile hangi konularda eksiklikleriniz olduğunu tespit eder ve size en uygun seçenekleri sunar. Hakanhocanın YDS soru bankaları, Offline eğitim paketleri, Online eğitim paketleri ile adaylar  öğrendiklerinizi test eden konu testleri ve çözüm videoları ile sürekli tekrarlar yaparak bilgileri kalıcı hale getirir Böylece HAKANHOCA mentörlüğünde  anlamadığınız ve bilmediğiniz konulardaki eksikliklerinizi etkin tekrar yöntemleri ile gözlemleyerek ilerleyebilirsiniz.

YDS ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI

Profesyonel HAKANHOCA ve her yıl üniversitelerin dil bölümlerine göndermiş oldukları mezun olmuş ve tecrübesi olan Hakanhoca’nın ekibi  tarafından oluşturulan YDS Çözümlü Soru Bankası kitabı, özgün ve kaliteli soru tarzlarından, sınavda çıkmış YDS kelimelerinden oluşur. Tamamen YDS sınav sistemine uygun olan çözümlü soru bankası yüksek puan almak isteyen ya da puanını yükseltmek isteyen adaylar için idealdir. Çözümlü YDS Soru Bankası içerisinde bulunan soru tipleri sırasıyla şunlardır:

Kelime 

Dil Bilgisi

Paragraf soruları

Çeviri Soruları

Paragraf Tamamlama

Yakın Anlamlı Cümle Bulma

Cümle Tamamlama

Paragrafta Anlam Akışını Bozan Cümleyi Çıkarma

Diyalog Tamamlama

Çalışmaya başlayan ve başlayacak olan adaylar için özel olarak hazırlanan YDS Çözümlü Soru Bankası gerçek sınav sistemine birebir uyumlu olduğu için soru tarzlarına kısa süre içinde aşina olabileceksiniz. Bu soru bankası ile almış olduğunuz HAKANHOCA OFFLINE KOÇLUK SİSTEMİ ve OFFLINE PAKET doğrudan uyumludur. Birbirini destekleyen digital YDS okulu ilk defa hedef puan almak isteyen adaylar tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

YDS İngilizce Soru Bankası ve Çözümleri

YDS İngilizce Soru Bankası ve Çözümleri kitabı ÖSYM’nin yapmış olduğu YDS sınavlarına çok yakın sorular ve bu soruların çözümlerini, taktiklerini, kısayollarını kapsar. Detaylı açıklamalar ile adaylar internetten ekstra başka kaynak yada sistem yada video arayışına girmezler. Soru çözümleri üzerinden konuları tekrar etme olanağı sunar. En etkili çalışma yöntemlerinden biri olan doğru soruları, doğru zamanda ve doğru sistemle  çözmek ve bolca soru tarzı görmek saatlerce konu çalışması yapmaktan çok daha faydalıdır. Yds hedef puanınıza giderken soru türleri, ve seviyelerine göre ayrılmış sorular üzerinden soru çözüp anlamadıklarınızı HKS ile HAKANHOCA VE PROFESYONEL ekibine sormak sizi hedef puanınıza daha yaklaştıracaktır.  Aynı konuyu kapsayan farklı soru tipleri ve çözümleri etkili ders çalışma ve doğru sayınızı artırma konusunda sizlere kesinlikle yardımcı olacaktır. YDS tamamı çözümlü soru bankası ile takıldığınız konuları öğrenmenize ve farklı soru tiplerini kısa süre içinde doğru yapmanıza imkan verecektir. Hakanhoca  20+ yıllık tecrübesiyle ÖSYM’nin paragrafları nerelerden, hangi web sitesi, hangi kitaplardan  aldıklarını deşifre ettiği için siz de bu akademide çok şanslı bir aday olacaksınız. Bir sorunun etkin ve kısa yoldan çözümü için TECRÜBE  gereklidir. Yani siz zamanınızı boşa harcamayacaksınız. Hakanhoca zaten 20 yıllık tecrübesiyle YDS sınavının taktiklerini, kısa çözüm yollarını size bu kitapta sunmaktadır. YDS,YÖKDİL,YDT,TIPDİL VE DİĞER AKADEMİK SINAVLAR İÇİN HKS SİSTEMİ GEREKLİDİR

YDS Gramer Soru Bankaları

Yabancı dil sınavlarında özellikle YDS sınavında sınavın 7-16 arasını direk etkileyen ve ayrıca cloze test, cümle tamamlama, çeviri bölümlerini dolaylı olarak etkisi olan gramer YDS sınavına girecek olan adaylar için en zor noktalardan biridir. YDS adayımız hangi gramer konularına ne kadar çalışacağını bilemeyebilir ve dolayısıyla bir arayış içindedir. Gördüğü YDS İLE ilgili tüm online offline sistemleri, soru bankalarını, kelime kitaplarını yararı olacağını düşünüp alır. Bunun sonu aslında dijital çöplüktür. Tam bu noktada HAKANHOCAKING 20+ YILLIK TECRÜBESİ VE TÜRKİYEDE İLK DEFA UYGULANAN HKS KİŞİYE ÖZEK KOÇLUK SİSTEMİ ile YDS sınavlarında YDS  Gramer Soru Bankası İLE öğrencilerine maksimum sayıda doğru yapma garantisi verir. Tüm YDS sınavı dil bilgisi konularını kapsayan bu kitap ile gramer sorularından korkmanıza artık gerek yok. ÖSYM tarafından hazırlanan YDS sınav sistemine uygun olan Gramer Soru Bankaları ile konuları tekrar edebilirsiniz. Her konu sonrası aynı konuda yüzlerce farklı soru örneği sunan YDS/YÖKDİL sınavlarına hazırlık sürecinde bu kitap sayesinde konuları tekrar ederken sorulara karşı HAKANHOCAKING’in sizlere öğrettiği etkin  çözüm teknikleri uygulayabilirsiniz. Siz de YDS’ye hazırlanan adaylardan biri iseniz ve hedeflerinize ulaşmak için gerekli olan puanı almak istiyorsanız bu süreç esnasında HAKAN HOCA KING’in uzman kadroları tarafından özenle ve özel olarak hazırlanmış YDS sınavına hazırlık kitaplarını tercih edebilirsiniz. Hemen şimdi sınav formatı ile aynı olan kitapları satın alarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.