• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

YDS Deneme Nedir?

YDS Yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen öğrencilerden yeterliliklerini kanıtlamaları beklenen  ve yurt dışı kamu görevlendirilmeleri olan kişilerin belli puan aralığında başarı göstermeleri gereken sınavlardan biridir. Yabancı dilin yeterliliğini ölçen sınavın, hedeflenen puan alındığı takdirde çoğu adaya meslek, dil tazminatı, ünvan, kıdem ve başka faydalar sağlar. Sınavlara hazırlanırken YDS deneme sınavı ile düzenli olarak kendini test edenler istedikleri sonuca daha kolay bir şekilde ulaşabilir. HAKANHOCAKING’in oturmuş online YDS denemeleri sistemi sayesinde ve YDS KOÇLUĞU ile siz de YDS, e-YDS, YDT, YÖKDİL, e-YÖKDİL SINAVLARINDA TÜRKİYENİN en iyi YDS hocası ile hedeflediğiniz puanı alabilmenin garantisi ile zaman ve bütçe açısından iyi ki diyeceksiniz.

YDS Deneme ve E-YDS Deneme Nedir?

YDS denemeleri hakkında bilgi vermeden önce “YDS ve e-YDS nedir?” sorularına cevap vermek daha açıklayıcı olabilir. Açılımı “Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı” olan YDS’ye giren adaylardan en az lisans seviyesinde eğitim şartı aranır. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) talimatıyla Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından gerçekleştirilen ve üç farklı dilde yapılan bir sınavdır. YDS ve e-YDS puanı lisans, yüksek lisans, doçentlik sınavlarının yanı sıra; KPSS A grubu denklik, memuriyette ise dil tazminatı almak için kullanılır. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde yapılan sınav sonucunun akademik kadrolara başvurmak isteyenler için 5 yıllık geçerlilik süresi vardır. Bu puanları dil tazminatı için kullanmak isteyen adayların da geçerlilik süresi aynıdır. 2022 yılında YDS 2 kez; e-YDS ise 8 kez olarak uygulanacaktır.

Nasıl Online YDS Deneme Çözebilirim?

  1. Üniversitelerin bazı lisansüstü programlarında istenen yeterliliklerden biri olan YDS puanına ulaşmanın iki yolu vardır. Birincisi klasik gerçek ortamda uygulanan YDS, diğeri ise elektronik ortamda yapılan e-YDS yada ilk defa 2022 14 mayısta ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek olan e-YÖKDİL sınavlarıdır. Sınav merkezlerine uzak olan ya da bazı imkanlardan dolayı gidemeyen adaylar için büyük bir kolaylık olan  e-YDS, tüm güvenlik önlemleri alınarak uygulanır. Bu sınava hazırlananların en fazla kullandıkları yöntem ise deneme çözmektir. E-YDS deneme sınavları, adayın girmek istediği yabancı dil YDS’ye uygun olarak hazırlanmış sorulardan oluşur. Geçmiş sınavlar ve sınav konuları baz alınarak özenle hazırlanan online YDS örnek deneme sınavları, adayların sınav süresine ve sınav şartlarına hazırlanmasında da önemli rol oynar. HAKAN HOCA KING sitesinde yer alan online denemelere katılarak sınava hazırlanmaya başlayabilirsiniz.

Üniversitelerin bazı lisansüstü programlarında istenen yeterliliklerden biri olan YDS puanına ulaşmanın iki yolu vardır. Birincisi klasik gerçek ortamda uygulanan YDS, diğeri ise elektronik ortamda yapılan e-YDS’dir. Sınav merkezlerine uzak olan ya da bazı imkanlardan dolayı gidemeyen adaylar için büyük bir kolaylık olan e-YDS, tüm güvenlik önlemleri alınarak uygulanır. Bu sınava hazırlananların en fazla kullandıkları yöntem ise deneme çözmektir. E-YDS deneme sınavları, adayın girmek istediği yabancı dil YDS’ye uygun olarak hazırlanmış sorulardan oluşur. Geçmiş sınavlar ve sınav konuları baz alınarak özenle hazırlanan online YDS örnek deneme sınavları, adayların sınav süresine ve sınav şartlarına hazırlanmasında da önemli rol oynar. HAKAN HOCA KING sitesinde yer alan online denemelere katılarak sınava hazırlanmaya başlayabilirsiniz.

YDS online deneme sınavları, sizi gerçek sınava hazırlama konusunda oldukça başarılıdır. Başarılı bir sınav sonucuna ulaşmanın en önemli basamaklarından biri olan YDS deneme sınavı, online olarak gerçekleştirilebilir. Elektronik ortamda yapılan online YDS deneme sınavlarında çıkabilecek tüm konulara detaylı bir şekilde değinilir. Özellikle dil sınavlarında büyük rol oynayan denemeler, soru kalıplarını görme ve edinilen dil bilgisini test etmek konusunda hatrı sayılır bir katkı sağlar. HAKAN HOCA KING’in alanında uzman kadrosu tarafından titizlikle hazırlanan online YDS çözümlü deneme sınavları ile istediğiniz puana ulaşmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

YDS deneme çöz ve çözümlerini gör felsefesiyle hareket eden HAKAN HOCA KING, deneyimli kadrosuyla sınava çok daha rahat bir şekilde hazırlanmanız konusunda katkıda bulunur. YDS deneme sınavı online olarak site içerisinde mevcuttur, yabancı dil yeterlilik seviyenizi test etmek için sınavları çözmeye başlayabilirsiniz. Deneme sınavlarında yer alan tüm soruların çözümleri detaylıca açıklanır ve bu sayede bilgi eksikliklerinizi daha kolay giderebilirsiniz. Ayrıca HKS sistemi ile yani Türkiye’de ilk ve tek olan HAKAN HOCA BAŞARI GARANTİLİ KOÇLUK SİSTEMİ ile sınav sonuçlarınızı detaylı analiz eder ve eksik kazanımlarınızı gidermek adına profesyonel öneriler alırsınız.

Yabancı dil yeterlilik seviyesini ölçen ve hem sınav binasında hem de elektronik ortamda uygulanan YDS’ye hazırlanırken adayların en çok kullandığı yöntemlerden biri deneme çözmektir. YDS deneme sınavında adaylar hangi konularda eksikleri olduğunu rahatlıkla fark ederler ve o konudaki eksikliklerini gidermeye çalışırlar. YDS denemeleri birçok farklı tipteki soruları görmeye yardımcı olur. Sınavda adayların gelebilecek soru kalıplarını az çok görebilmesine destek olur. Deneme bir noktada ön sınav çalışması olduğu için gerçek sınavda heyecanı yenme konusunda da önemli rol oynar. Toplamda 80 sorunun yer aldığı sınav için süre tutarak denemeleri çözmek gerçek sınavda ne kadar süre harcayacağınızı görmenize fırsat tanır. Hayallerinizi süsleyen akademik hayatınız için ilk adımlardan biri olan YDS’ye hazırlanırken HAKAN HOCA KING tarafından özenle hazırlanadeneme sınn avlarını çözebilir ve bu uzman kadrodan destek alabilirsiniz.

Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.