• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Yökdil-Yds Sınavına Nasıl Hazırlanılmalı?

Yökdil- Yds Sınavına Nasıl Hazırlanılmalı?

Yds, yabancı dil bilgisini ölçmeye dayalı yapılan bir dil sınavıdır. Bu sınav yılda 3 kere yapılmaktadır. 180 dakikalık sınavda, 80 soru sorulmaktadır. Ağırlıklı olarak İngilizce gramer konularından sorulan sınavda, paragraf, cümlede anlama yönelik sorular, kelime bilgisine dayalı sorular ve çeviri soruları yer almaktadır.

Yabancı dil sınavına akademik kariyer yapmak isteyen adaylar, doktora öğrencileri, yüksek lisans yapmak isteyen adaylar, bazı kamu kuruluşlarında görev almak isteyen adaylar ve tıpta uzmanlık almak için gerekli sınavlardan yeterlilik almak isteyen adaylar girmektedir.

Yökdil de tıpkı yds gibi yabancı dil bilgisini ölçmek için yapılan bir sınavdır. Sınav fen bilimleri, sosyal bilimler ve sağlık bilimleri alanında yapılmaktadır. Yökdil sınavı yılda 2 kez yapılmakta olup birçok ilde yapılabilmektedir.

Yds ve yökdil sınavına girmek isteyen öğrenciler kursumuza başvuru yapabilirler. İngilizce alt yapısına göre hazırlık programları sunduğumuz öğrencileri eğitim kadromuz sınava nasıl hazırlanmaları gerektiği konusunda detaylı bilgileri de aktarmaktadır. Alt yapısı olmayan öğrenciler için öncelikle hazırladığımız ön hazırlık programlarını öğrencilere sunduktan hemen sonra asıl sınav hazırlık programlarına başlamaktayız. Ön hazırlık programında öğrencilere temel İngilizce eğitimine yönelik gramer konuları anlatılmaktadır.

Sonrasında hazırlık programına başlarken sürecin nasıl olacağını ve sınav hazırlık sürecinde öğrencilerin sınava nasıl hazırlanması gerektiği konularında öğrencilerimize detaylı bilgiler sunmaktayız.

Yökdil ve Yds Sınavlarına Yönelik Eğitimler

Yds eğitim programları sunduğumuz kursumuzda, İngilizce alt yapısı olmayan öğrencilere temel İngilizce gramer konularını eğitimi vererek programlarımıza başlangıç yapmaktayız. Sonraki süreçlerde ise yabancı dil sınavlarında çıkan konular üzerinden konu anlatımları yapılmaktadır. Sınavda çıkan konuları; kelime bilgisi, cloze test, cümle tamamlama, İngilizceden Türkçeye çeviri, Türkçeden İngilizceye çeviri, paragraf soruları, diyalog, tense, cümle tamamlama soruları, yakın anlamlı cümle soruları, paragraf tamamlamaya yönelik sorular, anlatım bütünlüğünü bozan cümle soruları şeklinde sıralayabilmekteyiz. Konu anlatımları ve soru çözümlerinin paralel devam ettiği kursumuzda, öğrencilere hafıza tekniklerine yönelik bilgiler de sunulmaktadır.

Süreç içerisinde öğrencileri nasıl hazırlanmaları gerektiği konusunda rehberlik hizmetleri de sunmaktayız. Kaç soru çözülmeli, kelime ezberleri nasıl yapılmalı, gramer konuları nasıl daha kolay öğrenilmeli, sınavda çıkacak komların ağırlıklı olarak hangi konular üzerine olacağı gibi konularında mevcut öğrencilerimiz ile sürekli iletişim halinde kalmaktayız. Öğrencilerin programlara başlayacağı andan itibaren hedefledikleri puana ulaşacakları güne kadar sürekli yanlarında olarak yüksek motivasyonla sınava girmelerine ve başarılı olmalarına destek sağlamaktayız.

Yökdil eğitim programlarımız ile de aynı prensip ile hareket ederek öğrencilerimizin tüm programı sağlıklı geçirmesine destek olmak hedefindeyiz. Programlı çalışmalar yürüten, planlı olarak ev çalışma sisteminde ilerleyen, derslere katılım sağlayan ve ders tekraralar yapan tüm öğrencilerimize hedeflediği puana ulaşana dek başarı garantisi sunabilmekteyiz.

Yds ve yökdil sınavlarına hazırlık yapan öğrencilerine öncelikle sınavda öğrencileri hangi konuların beklediğini anlatarak başlayan uzman eğitimcilerimiz, yine seviyesi ne olursa olsun tüm öğrencilere sınav hazırlık programlarında nasıl başarılı olacaklarının bilgisini verebilen eğitimcilerimiz ile yola çıkmaktayız. Sınava nasıl hazırlanmaları gerektiğine dair merak içinde olan öğrencilerimiz ile ilk etaplarda yapmış olduğumuz görüşmeler ile öğrencilerimizin süreç içinde nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda detaylı bilgiler paylaşmaktayız. Bu bilgiler ışığında süreci işleyen ve derslere düzenli olarak katılım sağlayan tüm öğrencilerimize de kolaylıkla başarı garantisi sunabilmekteyiz.

Yökdil veYds Sınavı Başarı Garantili Yds Kursu

Yds kursu verdiğimiz tüm öğrencilerimize, sorumluluklarını yerine getirdikleri sürece rahatlıkla başarı garantisi verebilmekteyiz. Programlarımızın kalitesine ve eğitim kadromuzun profesyonelliğine olan inancımız tamdır. Alanında uzman eğitimcilerimiz öğrencilerine konu anlatımlarının yanında sınava hazırlanırken nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda da profesyonel bir yol gösteren görevini de üstlenmişlerdir. Eğitim danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri de verdiğimiz tüm öğrencilerimizin başarılı olabilmeleri için tüm ekibimiz ile var gücümüzle çalışmaktayız.

En büyük destekçimiz programları takip eden ve ev çalışma sistemini düzenli olarak devam ettirebilen öğrencilerimizdir.

Klasik yöntemler ile verdiğimiz yds ve yökdil programlarımızı online platformda da öğrencilerimize sunabilmekteyiz. Bu bağlamda verdiğimiz online yds kursu da tüm öğrencilerimize sunulan bir kurs programıdır.

Günümüz koşullarında gelişen teknolojik gelişmelerden biz de faydalanarak tüm eğitim olanaklarımızı online olarak da kullanabilmeye ve hatta uzun yıllardır bu alanda çok verimli çalışmalara imza atmaya devam etmekteyiz. Online programlarda da öğrencilerimize tüm eğitimsel destekleri sağlayabilmekteyiz. Ve hatta daha fazla olanak sunabildiğimiz online programlar ile 24 saat öğrencilerimizle etkileşimde olabilmekteyiz. Ders kayıtlarına her an, her noktadan erişim sağlayabilen online katılımcı öğrencilerimiz, canlı derslere istedikleri her an katılabilme özgürlüğünü de yaşamaktadır.

Online yökdil programlarımız ile esnek saatlerde öğrencilerimize eğitim verebilmekte ve hatta ders kayıtlarına erişim sağlayabilmeleri için de her ders kaydını ders sonlarında sisteme yükleyebilmekteyiz.

Azimli ve programlı çalışan tüm öğrencilerimize destek sağlamaktayız ve program sonunda da öğrencilerimize başarı garantisi sunabilmekteyiz. Tüm dersleri düzenli olarak alabilen, ev çalışma sistemlerine en iyi şekilde entegre olabilen, programlı ve planı bir şekilde sınav programına dahil olabilen tüm öğrencilerimiz zaten başarıyı kolaylıkla elde edebilecektir. Hatta hedeflerinin çok daha üstünde bir puanla yabancı dildeki sınavlarda en iyi puanları alabileceklerdir.

Online Yds Eğitimleri ve Online Kurs Programları

Online yds dersleri, yabancı dil sınavlarına girecek tüm öğrencilere sunulmaktadır. Yabancı dil sınavına kimler ihtiyaç duymaktadır sorusuna cevap olarak;

  • Üniversitelerde akademik kariyer yapmak isteyen ve açılan kadrolara, araştırma görevlisi, öğretim görevlisi, okutman olarak başvuracak kişiler,
  • Hazırlık sınıfından muaf olmak isteyen öğrenciler,
  • Üniversitelerde açılan yüksek lisans programlarına yeterli puanı alarak girmek isteyen kişiler,
  • Tıpta uzmanlık almak isteyen tıpçılar için hazırlanan TUD, DUS gibi sınavlarda başarılı olmak isteyenler,
  • Akademide almış olduğu unvanını yükseltmek için çalışan kişiler,
  • Yurt dışındaki eğitim programlarına kayıt yaptırmak için Türkiye’deki sınavlardan denklik kazanmaya çalışan adaylar yanıtı verilebilecektir.

Online yds programlarına tüm bu adaylar dahil olabilecektir. Seviyelerine ve istedikleri puanlara göre programa dahil olan tüm öğrencilerimize bireysel eğitimler sunabilmekteyiz. Bol bol kelime tekrarları ve zengin içerikli kaynaklarımız ile öğrencilerimize gramer takviyeleri ve soru çözümleri ile ilgili yoğun eğitimler de sunabilmekteyiz. 24 saat erişebilir olduğumuz için öğrencilerimizle istedikleri yer ve zamanda etkileşim halinde olabilmekteyiz. Mükemmel takip sistemleri ve en hızlı eğitmen desteği ile hareket etmekteyiz. Başarabilmiş bir öğrenci profili yakalayabilen ve uzun yıllardır bu disiplin ile hareket edebilen kursumuz tüm yds ve yökdil sınavlarına hazırlanacak öğrenciler için hizmetlerini ve eğitim kalitesini her geçen gün ileriye götürmek için uğraş veren bir kurumdur.

 

Yds Sınavı
Yds Sınavı

YDS ve YÖKDİL Sınav sonuçları için buraya tıklayın

0 responses on "Yökdil-Yds Sınavına Nasıl Hazırlanılmalı?"

Leave a Message

Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.
Popüler Kurs
Size özel teklifimiz var
Ağustos Yökdil
Grup Koçluğu
En az 20 puan artır
Özel Whatsapp grubu
Buraya Tıkla
Get Access Now! & Save 50%
Personal Trainer FREE Nutrition Custom Workout App
Get Access Now!