• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

YÖKDİL Sosyal Eğitim Bölümü

Yökdil Sosyal Bilimler Geç Başvuru Tarihi

YÖKDİL Sosyal Eğitim Bölümü

Yüksek Öğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı olan YÖKDİL öğrencilerin alanında uzmanlık yapması için kayıtta gerekli bir sınavdır. Yökdil Sosyal Bilimleri, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimleri adayların kendi alanları içinde girebildiği üç sınavdır.

Yökdil Sosyal Bilimler Çıkmış Sorular

Yökdil, her yıl yapılan İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça dillerinde sorular bulunan bir sınavdır.  Çıkmış sorular öğrencilerin sıklıkla aradığı bir konudur. Ösym her sene sınavlardan sonra soruların bazılarını yayınlamaktadır. Hakan Hoca King’de sınavdan 70 puan alma garantisi ve 21 yıllık birikimiyle Ösym tarzı soruları sizlere sunmaktadır.

Yökdil Sosyal Bilimler Pdf

Hakan Hoca King’le beraber eğitime katılımlarda senelerin birikimi ile hazırlanmış Yökdil sosyal bilimler pdf materyallerine ulaşabileceksiniz. Eğitimlere katılan pek çok öğrencinin dönütü ve başarısıyla sizlere hizmet vermeye ve sınavı kazandırmaya devam ediyoruz.

Yoğun çalışma hayatının temposunda kitap açmaya fırsatı olmayanlar için pdf’ler kurtarıcı çözümler olmaktadır.

Online Çalışma Kampı

Yoğun bir iş düzeninden bahsettiğimizde online eğitimlerin bu yaşam tarzı için ne kadar uygun olduğundan da bahsetmekte fayda var. İl il arayıp her gün iş çıkışı bir de kursa gitmek fazlasıyla yorucu bir tempo olacaktır. Online Yökdil Sosyal çalışma kampı bu durumda bir kurtarıcıdır. Şehrinizde gidecek bir dershane, uygun fiyatlı bir eğitim bulamadığınızda online dersler için araştırmalar yapmaya başlarsınız. Hakan Hoca King ve alanında uzman öğretmenlerce bu kampa katılmalısınız.

Yökdil Sosyal Bilimler Kelime Listesi

Yökdil Yds sınavlarına hazırlanırken en çok öğrenmeye yarayan araç sınava gireceğiniz dildeki kelimeleri hafızanıza kazımanız olacaktır. Yökdil sosyal kelime listelerini günlük olarak incelemek ve sürekli tekrar yapmanız gerekmektedir. Bu tekrarlar sayesinde öğrendiğiniz kelimeler aklınızda kalacaktır.

 

Hakan Hoca’nın Yökdil Sosyal kampında hedef puanınıza odaklanan bir yaklaşımla dersler yürütülmektedir. Online olarak 150 saat canlı grup dersleri yapılmaktadır. Sizlere kelimeler için pdfler sunulmaktadır. En önemlisi de derslerin kaydedilip sonradan izlenebilir olması. Kişiye özel haftalık veya günlük çalışma planlarının oluşturulması sayesinde size en uygun olan çalışmayı sağlayabilirsiniz.

 

Yökdil Sosyal Bilimler Deneme Sınavı

Yökdil sosyal deneme sınavlarının en önemli özelliği ÖSYM formatında olması gerektiğidir. Her sene sınavda çıkan sorulara yakın yeni sorular hazırlanmaktadır. Ve bunlar öğrencilerimize deneme olarak sunulmaktadır. Değişebilecek soru kalıpları üzerinde durularak bunlara benzer nitelikte yeni sorularla öğrenciler kendilerini sınavda kadar hissedecek ve üstün başarıyı sağlayacaktır.

 

Sınava kısa süreler kala haftalık yapılan bu sınavlarla adayların hangi sorularda yanlış yapabileceği ölçülerek konu üzerine yoğunlaşılır. Online olan bu sınav da süre kriteri de bulunmaktadır. Gerçek Yökdil sınavı gibi bir hissiyat ve ortam yaratılır.

Yökdil Sosyal Bilimler Deneme Sınavı Nasıl Sonuçlanır

Uzman öğretmen kadromuzla birlikte her soru tek tek analiz edilir. Yökdil sosyal denemelerinde yapılmış olan hatalar ve doğrular incelenir. Netler de olabilecek standart sapmaya göre hesaplanır. Denemenin bitiminde öğretmenler canlı olarak tüm soruları yanıtlarlar.

Yökdil Sosyal Bilimler Geç Başvuru Tarihi

Yökdil sınavına girecek adaylar 6 Temmuz ve 18 Temmuz arasında başvurularını yaptılar. Yökdil sosyal ve diğer alanlarda sınava girecek öğrencilerden bazıları başvuru tarihlerini kaçırmış ve her yerde Yökdil geç başvuru tarihi ne zaman? sorusunu sormaya başlamışlardır. Geç başvuru yalnızca bir gün yapılabiliyor olup normal başvurulardan fazla bir ücreti olmakta. Yökdil geç başvuruları 26 Temmuz tarihinde olacak. Ve gün sonuna kadar işlemlerin halledilmesi gerekecek.

 

Akademik hayata atılmak isteyen herkesin gireceği bu sınavı kazanmak artık çok daha kolay hem de evden! Dershaneye gitmeden kitaplara yüzlerce lira vermeden online yökdil kursu sayesinde istediğiniz üniversiteye adım atabileceksiniz. Geçerliliği 5 yıl olan bu sınavda başarılı olmak için Hakan Hoca online kursumuzu inceleyin.

YDS VE Yökdil Arasındaki Fark Nedir?

Birbirine çok benzeyen iki sınav olarak görünseler de Yds ve Yökdil Sınavları arasında oldukça fazla fark bulunmaktadır. Sınavın içeriği, geçerli olduğu yerler gibi pek çok konuda farkları vardır. YDS’de her alandan soru çıkarken Yökdil’de yazımızın başında belirttiğimiz gibi üç farklı alandan sorular bulunur. Sosyal bilimler, fen bilimleri ve sağlık bilimleri. Bazı kamu personellerine dil tazminatı verilmektedir. Örneğin bu tazminatı alabilmek için Yökdil puanı geçerli değildir yalnızca Yds geçerli sayılmaktadır.

 

Yds sınavında pek çok dile yer verilir. Yökdil’de Arapça, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinden sınav yapılır. Ancak alanınız için sınava girmeniz gerekiyorsa Yökdil’i tercih etmek iyi olacaktır.

Hakan Hoca kalitesiyle, uzman öğretmen kadrosuyla bu sene Yökdil sosyal bilimler sınavından istediğin puanı elde etmeye hazır mısın? 3, 6 aylık veya yıllık paketleriyle Hakan Hoca her an her yerde yanında! Fırsatları kaçırma.

 

YÖKDİL Sosyal Eğitim Bölümü
YÖKDİL Sosyal Eğitim Bölümü

 

YDS ve YÖKDİL Sınav sonuçları için buraya tıklayın

0 responses on "YÖKDİL Sosyal Eğitim Bölümü"

Leave a Message

Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.