• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Online YDS Dersleri

Online YDS Dersleri

YDS online kursu, sınav için gerekli olan kelime, çeviri, dil bilgisi, anlam soruları ve paragraf soruları üzerine kapsamlı bir şekilde ele alınan bir çevrimiçi (online) eğitimden oluşmaktadır.

Millî Eğitim Bakanlığı onaylı online YDS kursu içerisinde haftanın belirli günleri canlı dersler eşliğinde, kursiyerlerin soruları hızlı bir şekilde yanıtlanmakta ve örnek sınav soruları eğitmenler eşliğinde çözülmektedir.

Online ders içerisinde sınava yönelik soru tespitleri ve soru çözme taktikleri kursiyerler ile paylaşılmaktadır.

Özellikle öğrencilerin en çok zorlandıkları paragraf, dil bilgisi ve anlam içerikli soruları kısa sürede doğru yaptıracak soru çözme taktikleriyle sınavın %60 garanti alınmaya çalışılmaktadır.

Online YDS dersleri içerisinde her sınav için gerekli YDS deneme sınavı çözümleri de kurs içerisinde öğrencilerimize sunulmaktadır.

Online YDS Kursu Nedir?

YDS kursu çeşitli nedenlerden dolayı etüt merkezleri ya da kurslara gidemeyen, aktif bir şekilde çalışma hayatı içerisinde olan ya da benzer nedenlerden dolayı YDS sınavına hazırlanamayan öğrenciler için zaman ve mekâna bağlı kalmadan sadece internet ve akıllı cihaz bağlantısı ile sunulan bir kurs olmaktadır. Kendi içerisinde farklı kategorileri olan online kursumuzda dilediğiniz ve size en uygun paketi satın alarak kısa sürede etkili bir şekilde YDS derslerine başlayabilirsiniz.

Online YDS ile zaman ve mekâna bağlamadan sınava hazırlanmak artık mümkün. Eğer spesifik bir konuda sınav üzerinden zorlanma durumunuz varsa genel bir eğitim almanıza gerek duyulmaz. Bu konuda sizlere özel eğitim seçenekleri de sunabilmekteyiz. Bunun yerine ayrı bir şekilde oluşturulan kurs paketleri de inceleyerek kendinize özel bir kurs paketi oluşturma imkânınız bulunmaktadır. Sınava hazırlanırken YDS hakkında hiçbir bilginiz yoksa ve daha temel bir ile başlamak isterseniz ise daha geniş içeriklere sahip ve tüm taktikleri içeren bir kurs arıyorsanız YDS kursu paketlerinden satın alabilirsiniz.

YDS Online YÖK-Dil Kursu

YDS sınavına hazırlanırken vaktiniz yoksa ve zamana/mekâna bağlı kalmadan uzman eğiticiler ile online bir şekilde hazırlanmak isterseniz online YDS paketlerimiz öğrencilerimizin ihtiyaçları düşünülerek farklı paketlerde oluşturulmuştur.

Hangi kursu alırsanız fark etmeksizin mutlaka kurs içeriklerini iyi incelemeli fiyat ve içerik uygunluğuna da kendinize göre belirlemelisiniz. Örneğin; YÖK YDS sınavlarına hazırlanıyorsanız bu alanda oluşturulan paketlere bakmanız gerekmektedir.

Sınava yönelik hazırlanan kurs içeriklerimizde okuma-anlama-yorumlama ve çeviri yapabilme dersleri bulunmaktadır.

YÖK Dil eğitim paketi içerisinde yabancı dil yeterliliğinizi hazırlandığınız alana göre ölçen sınavlara yönelik diyalog soruları, alan özel paragrafları, kelime soruları gibi kursiyerlerin zorlandıkları alanlarda özel taktiksel çalışmalar ile yardımcı olmaktayız.

YÖK Dil Sınavları Online Kurs

YÖK Dil sınavı YÖK ve Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı arasında imzalanan protokole göre ÖSYM tarafından ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde yılda 2 kez yapılan bir yabancı dil sınav yeterliliği tespit eden bir sınav türüdür. Kendi içerisinde Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Sosyal Bilimler gibi alanlarda dil seviyelerine belirleme amacı taşımaktadır. Çoktan seçmeli sorulardan oluşan testlerin kullandıkları yabancı dil sınavına verilen bir isimdir. Yükseköğretim Kurulu ve kurumları gereğince geçerliliği kabul eden diğer kurum ve kuruluşların aradıkları yabancı dil şartları sağladıklarını belgelendirme amacı ile YÖKDİL sınavı adaylar için eğer temel yabancı dil bilgileri yoksa oldukça zor bir sınavdır. YÖKDİL sınavı 4 farklı yabancı dile göre yapılmaktadır. Bunlar; İngilizce, Almanca, Arapça ve Fransızcadır.

Bu sınav içerisinde adaylara 80 soruluk bir test yapılır. Burada adaylardan istenen yabancı dil konuları;

İngilizce YÖKDİL Sınavını içeren konular ve bu soruların dağılım gösterdiği konular aşağıda listelenmiştir.

 • Tense (Zaman), Aktif-Pasif, Modal, if clause (4 soru)
 • Kelime, Phrasal Verb (1) (6 Soru)
 • Edatlar (1 Soru)
 • İsim cümlesi (1), ilgi cümlesi (1) (2 Soru)
 • Bağlaç ve Clause Yapılar (7 Soru)
 • Close Test (10 Soru)
 • Cümle Tamamlama (11 Soru)
 • Türkçe-İngilizce- Türkçe (6 Soru)
 • İngilizce – Türkçe (6 Soru)
 • Anlam Bütünlüğünü Bozan Cümle (6 Soru)
 • Paragraf Tamamlama (6 Soru)
 • Paragraf Soruları (5 paragraf- 3 soru) (15 Soru)

Kurs içerisinde adayların hazırlandıkları sınav türüne göre özel paketler bulunmaktadır. Tüm YÖK Dil eğitim kurs paketleri içerisinde diyaloglarda yer alan boşlukları tamamlama, cümleleri tamamlama ve paragrafın anlamını bozan cümle bulma, kelime bilgisi gibi önemli konular üzerinde durulmakta ve ayrıntılı bir şekilde işlenmektedir. Online YÖK Dil kurslarımız sayesinde her yıl yüzlerce kursiyerimiz yüksek puanlar alarak sınav sürecini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Bu kurs içerisinde genel ve akademik çeviri yöntemleri uzman eğitmenlerimiz tarafından sunulmakta ve pratik metin çeviri yapabilme yetkinliği kazanmanıza da yardımcı olunmaktadır. Genel itibari ile online kurslar içerisinde verilen eğitimlerimizde;

 • Pronouns, Adjectives, Adverbs (İsimler, sıfatlar ve zarflar)
 • Tenses (Dil Bilgisi -Zamanlar)
 • Modallar (can, might, may…)
 • Pasif- Aktif Ses
 • Gerunds (Zarf-fiil), Infinitives (İsim-fiil), Participles (Sıfat-fiil)
 • Relative Clauses (Sıfat Cümlecikleri) -Noun Clauses (İsim Cümlecikleri)
 • Koşul Cümleleri – Dilek Cümleleri
 • Zarf Cümleleri ve Geçişler
 • Translation Studies (Türkçe-İngilizce Çeviri, İngilizce-Türkçe, İngilizce- İngilizce Çeviri)
 • Diyalog-Paragraf Tamamlama
 • Restatement (Yakın Anlamlı Cümleyi Bulma)
 • Paragraf Çalışmaları
 • Irrelevant Sentence( Anlamı Bozan Cümle) cümle bilgisi sorularına yönelik ders konuları anlatılmaktadır.

YDS derslerimiz, online eğitimler, paketler ve daha fazla bilgi ulaşmak istediğinizde YDS kursu İstanbul üzerinden iletişim kanallarımızı kullanarak hemen paketlerimizden kedinize en uygun paketlerden birini satın alarak derslerimize başlayabilirsiniz.

Online eğitimlerde kullanıcılara verilen şifre ve sisteme kayıt oldukları e-postalar ile giriş yapılır. Dersler öğrencilere belirtilen gün ve saatlerde online bir şekilde yapılır. Online olarak katılmadığınız derslerde daha sonra sisteme girerek dersler bölümünden istediğiniz dersi yeniden izleme şansınız bulunmaktadır. Online derslerimizde bağlantı sorunu yaşanmamaktadır. Olası durumlarda ise dersler tekrarlanır. Kursiyerler aldıkları dersleri sınav dönemi boyunca tekrar tekrar izleyebilirler. Tüm yabancı dil yeterlilik sınavlarına online bir şekilde hazırlanmak isteyen kursiyerlerimiz detaylı bilgileri hemen müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek öğrenebilirler. Online derslerimiz ile sınavlara ihtiyacınız olan bilgiler ile doğru soru çözme stratejileri ve taktikler ile başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz.

YDS Online Eğitimleri

YDS, YÖK Dil ve diğer tüm yabancı dil yeterlilik sınavlarına yönelik online eğitim paketleri ile siz nerede olursanız olun eğitimde fırsat eşitliliği ve alanında uzman eğitmenlerden oluşan ders paketlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de ve yurtdışında pek çok kurum ve kuruluş sizlerden dil yeterlilik tespiti gösteren bir belge isteyebilirler. Bunun için YDS online eğitimlerine geç kalmadan katılmanız ve dünya dilleri ile olan bilginizi daha da arttırarak, uzmanlardan soruya daha kısa sürede çözmenize yarayacak soru çözme taktikleri öğrenebilirsiniz.

YDS kursu Ankara ile sizlerde dil yeterliliğinizi ispat edeceğiniz sınavlarda yüksek puan almak ve anlamlı bir dil öğrenme kursu yaşamak isterseniz hemen şimdi arayın.

Online YDS kursu, sınavın gerektirdiği kelime bilgisi, çeviri, dil bilgisi, anlam ve paragraf sorularını kapsayan kapsamlı bir çevrimiçi eğitim programıdır. Millî Eğitim Bakanlığı onaylı olan bu kurs, haftanın belirli günlerinde canlı derslerle desteklenir ve öğrencilerin soruları anında cevaplanırken, örnek sınav soruları eğitmenler eşliğinde çözülür.

Online derslerde, sınava yönelik soru tespitleri ve çözme taktikleri öğrencilerle paylaşılır. Özellikle öğrencilerin en çok zorlandıkları paragraf, dil bilgisi ve anlam soruları için hızlı ve etkili çözüm taktikleri sunularak sınav başarısının artırılması hedeflenir. Ayrıca, her sınav için gereken YDS deneme sınavları da kurs içerisinde öğrencilere sunulur.

YDS online kursu, zamana ve mekâna bağlı kalmadan öğrencilerin sınav hazırlıklarını yapabilecekleri bir platform sağlar. Öğrenciler, kendi ihtiyaçlarına ve seviyelerine uygun paketleri seçerek kursa başlayabilirler. Ayrıca, spesifik ihtiyaçları olan öğrencilere özel eğitim seçenekleri sunulur ve kurs içeriği geniş bir yelpazede yer alır.

YÖK-Dil sınavlarına hazırlık için özel olarak tasarlanan YDS online kursları, çeşitli paketlerde sunulur ve uzman eğitmenler eşliğinde verilir. Kurs içeriği, okuma, anlama, yorumlama, çeviri yapabilme gibi konuları kapsar ve öğrencilere sınavda başarılı olmaları için gerekli bilgi ve becerileri kazandırır. Ayrıca, YÖK-Dil sınavının gerektirdiği dil bilgisi konuları, diyalog soruları, paragraf soruları ve çeviri çalışmaları da kurs içeriğinde yer alır.

YDS online kursları, öğrencilere esneklik ve özgürlük sunarak sınav hazırlıklarını kolaylaştırır. Öğrenciler, istedikleri zaman istedikleri yerden derslere katılabilir ve diledikleri kadar tekrar izleyebilirler. Bu sayede, sınav öncesi hazırlık süreci daha verimli hale gelir ve öğrencilerin başarı şansı artar.

 

Online YDS Dersleri
Online YDS Dersleri

YDS ve YÖKDİL Sınav sonuçları için buraya tıklayın

9 Mayıs 2024

0 responses on "Online YDS Dersleri"

Leave a Message

Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.