• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kayıt Başarılı

Tebrikler! Seminerde Yeriniz Hazır!

burayatikla 1

Emailinize yukarıdaki görseldeki gibi aktivasyon linki gelecek ve ortadaki butona tıklayarak sizde sisteme kaydolmuş olacaksınız, lütfen mailinizdeki gereksiz kutusu- tanıtım sekmelerine bakmayı unutmayın.

Gelen mailde webinar linkimizi göreceksiniz

1Mail Gelen Ve Spam Kutunuzu Kontrol Ediniz!
Online Seminer linki, mailinize iletilecektir. Mail adresinizi yanlış yazma durumunda bu linke ulaşamayabilirsiniz. Problem yaşamanız durumunda info@hakanhocaking.com adresine mail atabilirsiniz.

2Telegram Grubumuza Katılabilirsiniz.
​​​​​​​t.me/ydshakanhocaking linkini tıklayarak güncel içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

3Bizi WhatsApp Üzerinden Paylaşabilirsiniz.
“Siz iradeniz ile çevrenizi inşa etmezseniz, çevreniz sizi inşa eder.” Bu sebeple kayıt olduğunuz ücretsiz online semineri çevrenizdeki insanlar ile WhatsApp’dan paylaşarak onların da faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın, çevrenizdeki 5 insanın ortalamasısınızdır!

4Hediyelerinizi Seminer Sonunda Almayı Unutmayınız.
Seminer sonunda 1 aylık YDS/YÖKDİL Kampı ve FULLETEN AKS(Akıllı Kelime Sistemi) Sistemi 1 Hafta ücretsiz abonelik! verilecektir.

5Erken Geliniz.
Özel YDS YÖKDİL Eğitim kampına Canlı binlerce kişi katıldı. Birçok ülkede aynı anda canlı yayınlanacağı için online bir platform kullanıyoruz. Bu platformun kapasitesi her seans için 500 kişilik. O yüzden seminer başlama saatinden 10 dakika önce seminer odasında olmanızı tavsiye ederim. Platform geç kalanların yerine yeni kayıtlardan alacaktır ve sayıyı tamamlayacaktır.

Tasarım © Ajans ZERO | All rights reserved.